Neumann

  • Neumann

    Babička

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:54

    tužka, akvarel, papír, 25,7 x 22,5 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír při krajích zažloutlý, lehce zvlněný, při levém okraji natržený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neumann

    Karel Havlíček Borovský

    Položka č.: 146

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 11:40

    tuš, papír, 1921, 24,2 x 15,9 cm, sign. DU 1921 Neumann, studentská práce, papír zažloutlý, ušpiněný, v rozích pokrčený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)