Jiří Slíva

  • Jiří Slíva

    Café Littleraie

    Položka č.: 760

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:23

    litografie, 42 x 31 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 18/60, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří Slíva

    Koňská hlava

    Položka č.: 761

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:24

    lept, 1995, 33,5 x 19,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, rám, č. 4/70, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Jiří Slíva

    Řezník

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Slíva

    Lokopivo

    Položka č.: 506

  • Jiří Slíva

    Joseph Haydn

    Položka č.: 505

    koláž, suchá jehla, papír, 1965, 32 x 29 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 1/50, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

  • Jiří Slíva

    Jam Session

    Položka č.: 504

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    litografie, 2009, 43 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 45/100, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Slíva

    In Pinot veritas

    Položka č.: 503

    litografie, 2009, 43 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 59/150, soukromé studium, člen SČUG Hollar

  • Jiří Slíva

    Dva čápi

    Položka č.: 232463

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:22

    litografie, 29,5 x 39,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 11/45, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jiří Slíva

    Merci

    Položka č.: 236285

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:46

    litografie, 13,5 x 12 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 42/110, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Slíva

    Café Automat

    Položka č.: 236286

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:47

    litografie, 34 x 25 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 9/40, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jiří Slíva

    Café Oriental

    Položka č.: 236287

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:48

    litografie, 42,8 x 31,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 52/60, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Slíva

    Conservatory blues

    Položka č.: 236523

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:37

    litografie, 42,3 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, aut.tisk XXII/XXXV, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

  • Jiří Slíva

    Wild coffee

    Položka č.: 236527

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:41

    litografie, 42,3 x 31,3 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 26/55, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.700 CZK (188 €)

  • Jiří Slíva

    Casino Café

    Položka č.: 236528

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:42

    litografie, 42,7 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 4/55, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

  • Jiří Slíva

    Vzpěrač

    Položka č.: 236551

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:05

  • Jiří Slíva

    Vincent van Gogh

    Položka č.: 237438

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 19:28

    serigrafie, 19,5 x 17 cm, sign. PD jiří Slíva, č. 71/200, papír místy ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)