Tomáš Hřivnáč

studium SUPŠ v Praze; malíř, grafik; věnuje se především volné grafice, nejčastěji suché jehle; stejně tak se vysloví často v lehkém akvarelu a společným jmenovatelem prací je smysl pro kresbu a její možnosti; jeho světem je svět ženy a poetiky, která ji obklopuje a utváří; grafické listy jsou jakoby záznamem okamžiků, v nichž se projeví záblesk akce, situace, gesta; i samotné názvy děl naznačují okamžitost a torzovitost situací (Naposled, Uhýbat, Stranou, Mimo aj.); směrem k abstraktnosti míří jeho grafiky tam, kde opouští i tvář a konkrétnost osobnosti, aby zbyla jen linka, tvar a tomu odpovídající napětí (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950-1999, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1999)

  • Tomáš Hřivnáč

    Blíže

    Položka č.: 1450

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:57

    lept, 1995, 8,3 x 6,6 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 95, č. 25/30, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Bez úmyslu

    Položka č.: 1548

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 20:35

    lept, 1993, 15,2 x 9,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 93, č. 34/40, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Vedle

    Položka č.: 1549

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 20:36

    lept, 1995, 19,4 x 14,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 95, č. 28/40, pokrčený papír, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Zkřížené ruce

    Položka č.: 240242

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:24

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. DU Tomáš Hrivnáč 2010, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    V leže

    Položka č.: 239639

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:32

    suchá jehla, 94,5 x 66,3 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)