Tomáš Hřivnáč

studium SUPŠ v Praze; malíř, grafik; věnuje se především volné grafice, nejčastěji suché jehle; stejně tak se vysloví často v lehkém akvarelu a společným jmenovatelem prací je smysl pro kresbu a její možnosti; jeho světem je svět ženy a poetiky, která ji obklopuje a utváří; grafické listy jsou jakoby záznamem okamžiků, v nichž se projeví záblesk akce, situace, gesta; i samotné názvy děl naznačují okamžitost a torzovitost situací (Naposled, Uhýbat, Stranou, Mimo aj.); směrem k abstraktnosti míří jeho grafiky tam, kde opouští i tvář a konkrétnost osobnosti, aby zbyla jen linka, tvar a tomu odpovídající napětí (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950-1999, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1999)

  • Tomáš Hřivnáč

    Položka č.: 237129

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:58

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. Du Tomáš Hrivnáč 2010 , antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Spletená těla

    Položka č.: 237128

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:00

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. Du Tomáš hrivnáč 2010, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Zkřížené ruce

    Položka č.: 237127

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:02

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Tančící

    Položka č.: 237492

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:56

    suchá jehla, 2009, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD Tomáš Hrivnáč 09, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Noční doba

    Položka č.: 237493

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:58

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. Du Tomáš Hrivnáč 2010, č. 10/80, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Položka č.: 237494

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:00

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. DU Tomáš hrivnáč 2010, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Spolu

    Položka č.: 237495

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:02

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)