Dekorativní tykev

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

    tykev, reliéfní řezba, pásy s obchodními a vojenskými výjevy, 1878, d. 48 cm, nápis: ANO DE 1878 FRUTO SOY DEL ARBOL DE SERVICIOS MI OBJETO DICHOSO ES // SOLAMENTE DEDICADO PARA EL USO DE D. BONIFACIO LOPEZI, vlasová trhlina

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Ikona - Svatý Mikuláš

    Položka č.: 201

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Ikona - Pokrov přesvaté Bohorodice

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    malba na dřevě, pol. 19. století, 40 x 34,5 cm, ikona zobrazuje svátek Přesvaté Bohorodice Ochránkyně, který je jedním z velkých svátků řeckokatolické a pravoslavné církve. Svátek byl zaveden na základě zjevení Bohorodice svatému Ondřeji Konstantipoloskému v polovině 10. století. Bohorodice se zjevi…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Ikona - Madona

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

    Umučení sv. Sixta

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    olej, plátno, kolem 18. století, 93 x 70,5 cm, rám, Sixtus II. byl zvolen do papežského úřadu v roce 257, tedy v době, kdy císař Valerianus tvrdě stíhal všechny rané křesťany. Za Sixtovy vlády se podařilo urovnat spory s africkou i východní církví. Ač se v Římě ukrýval na pohřebišti poblíž dnes znám…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Marie s Ježíškem

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    malba na plechu, 34 x 26 cm, malba , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Svatá rodina

    Položka č.: 206

    malba na plechu, 34 x 26 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

    Šlechtic

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    olej, plech, 34 x 25 cm, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Zátiší s chlebem

    Položka č.: 239

    olej, plátno, 57 x 81 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Diego Velazquez - Venušina toaleta

    Položka č.: 322

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    olej, sololit, 55 x 78 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    …a užasla nad tím co viděla.

    Položka č.: 343

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    akvarel, tuš, papír, 19 x 19,5 cm, rám, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Busta

    Položka č.: 529

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    patinovaná sádra (měď), 24 x 24 x 10 cm, na zadní straně značeno 3III, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)