-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Srpen
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 30 x 41,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, sign. LD L. Jiřincová, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace. V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila…
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 45 000 CZK
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Květen
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 27,5 x 39 cm, sign. PD L. Jiřincová, sign. LN L. Jiřincová, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace. V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila…
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 45 000 CZK
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Vzduch
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
litografie, 36,5 x 29 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 21/30, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace . V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila se mnoha tuzemských i …
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Voda
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
litografie, 36,5 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 7/30/2, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace . V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila se mnoha tuzemských i…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Portrét chlapce
Položka č.: 277353Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:58
lept, velkolosinský ruční papír, 38 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka s mašlí
Položka č.: 277354Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:00
lept, 38 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka
Položka č.: 280396Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:36
litografie, 32,5 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ve větru
Položka č.: 281555Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:58
lept, 10 x 5,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Král
Položka č.: 281556Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:59
lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Krajina
Položka č.: 281557Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:00
lept, 12 x 31,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka srdce
Položka č.: 281558Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:01
litografie, 20 x 12 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dvě dívky
Položka č.: 281559Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:02
litografie, 14,5 x 10,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 18/40, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Katedrála sv. Ducha v Hradci Králové
Položka č.: 281560Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:03
litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Kostel Panny Marie v Hradci Králové
Položka č.: 281561Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:04
litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO