Ludmila Jiřincová

(1912-1994)

SEZNAM AUTORŮ


  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Ryba

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:39

    dřevořez, 13 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 3 000 - 4 000 Kč CZK

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Překvapení

    Položka č.: 230059

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:08

    litografie, 31 x 19,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Mořská panna

    Položka č.: 220263

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 10:05

    linoryt, 16,1 x 10,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Karneval

    Položka č.: 226305

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 13:15

    litografie, 19 x 11,2 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    U křížku

    Položka č.: 234156

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 20:06

    litografie, 32 x 27,3 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Akt s plédem

    Položka č.: 235308

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:54

    lept, 9,1 x 5,3 cm, sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Větvička

    Položka č.: 235411

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:04

    lept, 14,2 x 11,3 cm, sign. SD L. Jiřincová, papírová pasparta, lehce zažloutlej papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook