Ludmila Jiřincová

(1912-1994)

SEZNAM AUTORŮ

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Na vlnách

    Položka č.: 228877

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:56

    lept, 5,3 x 3,7 cm, sign. DU L. Jiřincová, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Srdce

    Položka č.: 199964

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:24

    litografie, 1972, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, P.F. 1972, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Žena v šátku

    Položka č.: 235126

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 22:24

    tužka, papír, 8,7 x 11,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Ryba

    Položka č.: 235975

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 19:22

    dřevořez, 13 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 3 000 - 4 000 Kč CZK

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Karneval

    Položka č.: 226305

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:35

    litografie, 19 x 11,2 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Písně ostrovů a bídy

    Položka č.: 235489

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2019 18:08

    bibliofilie, 1942, 20,5 x 12,5 cm, originální litografie Ludmily Jiřincové, 300 číslovaných výtisků tento má č. 30, původní vazba, 38 stran , mírně opotřebovaná vazba, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolk…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Pohádka o princezně Duši - Kamil Bednář

    Položka č.: 235761

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 07. 08. 2019 19:20

    kniha, 1958, 24,5 x 17 cm, podpis Ludmily Jiřincové a Kamila Bednáře, Státní nakladatelství dětské knihy, Praha, původní vazba s obálkou, 97 stran, obálka na hřbetu natržena, celkově opotřebena, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibri…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Josef Hrubý: Štěstí

    Položka č.: 237388

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:33

    litografie, 11,3 x 7,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, pf 1986, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Větvička

    Položka č.: 235411

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:42

    lept, 14,2 x 11,3 cm, sign. SD L. Jiřincová, papírová pasparta, lehce zažloutlej papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka s květinami

    Položka č.: 236552

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:06

    litografie, 33,2 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Milenci

    Položka č.: 236709

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:33

    litografie, 16 x 10 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook