František Gross

(1909-1985)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Postavy v interiéru

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 1946, 34 x 45,3 cm, sign. PD F. Gross 46, rám, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Interiér (Město při náletu)

    Položka č.: 100

    litografie, 1946, 33,8 x 45,3 cm, sign. PD F. Gross 46, rám, č. 20/25, lehce zvlněný papír, na rámu drobné oděrky, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar