Ladislav Ehrlich

(1886-1965)

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Matterhorn

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

    olej, lepenka, 18 x 23 cm, sign. PD L. Ehrlich, rám, na zadní straně štítek s informací o autorovi, signatura částečně překryta rámem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)