Ladislav Ehrlich

(1886-1965)

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Na Nových řekách u Třeboně

    Položka č.: 564

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:07

    olej, karton, 1950, 14 x 19,5 cm, sign. LD L. Ehrlich a na zadní straně Láďa Ehrlich 1950, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Dříbeň

    Položka č.: 565

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:08

    olej, karton, 1942, 23,5 x 34 cm, sign. PD L. Ehrlich, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Matterhorn

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    olej, lepenka, 18 x 23 cm, sign. PD L. Ehrlich, rám, na zadní straně štítek s informací o autorovi, signatura částečně překryta rámem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)