Ikona Bohorodičky

    Položka č.: 557

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:00

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Pravoslavná ikona

    Položka č.: 558

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:01

    malba na dřevě, pol. 19. století, 35,8 x 31,5 cm, ikona zobrazje dvanáct nejdůležitějších pravoslavných svátků s ústřením motivem Krista v předpeklí, který osvobozuje starozákonní spravedlivé a Adama s Evou. Scénu lemuje vyobrazení dvanácti scén převážně mariánské a kristologické ikonografie. Jednot…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Položka č.: 776

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:39

    art protis, 65 x 60 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Modrá váza

    Položka č.: 777

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:40

    sklo, výška 50 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Pakůň

    Položka č.: 790

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:53

    rohovina, 24 x 7 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Položka č.: 798

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:01

    olej, sololit, 18 x 22,7 cm, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Jarní potok (ze Znojemska)

    Položka č.: 799

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:02

    olej, sololit, 56 x 83 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Květinové zátiší

    Položka č.: 800

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:03

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Múzy

    Položka č.: 801

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:04

    olej, plátno, 90 x 140 cm, rám, krakelováno

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 802

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:05

    tempera, běloba, karton, 50 x 100 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Zástupy šílených

    Položka č.: 814

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:17

    olej, dřevo, 1994, 36 x 72 cm, sign. PD, rám

    Akt ženy

    Položka č.: 936

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:19

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)