Gustav Maran

(1886-1983)

SEZNAM AUTORŮ

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Váza s květinami

    Položka č.: 242178

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:14

    olej, dřevo, 37 x 32 cm, sign. PD S. G. Maran, rám, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Kostel Jana Křtitele Na Prádle

    Položka č.: 242164

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:15

    lept, 14,8 x 12 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stařenka s kočkou

    Položka č.: 242163

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:16

    lept, 21,2 x 15,5 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Z Kampy

    Položka č.: 236785

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:17

    lept, 21,5 x 29 cm, sign. PD Maran, rám, PD značeno v desce S. G. Maran, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Staro-Nová synagoga a židovská radnice

    Položka č.: 232945

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 22:08

    lept, 20,5 x 15 cm, sign. PD Maran, rám, LD značeno razítkem GSM, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Část Podskalí s klášterem na Slovanech

    Položka č.: 232946

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 22:10

    lept, 24 x 16 cm, sign. PD Maran, rám, LD značeno razítkem GSM, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 213148

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:10

    lept, 12,8 x 17,5 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Zima na vsi

    Položka č.: 241589

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 16:19

    olej, plátno, 1922, 38,5 x 50 cm, sign. PD S. G. Maran 1922, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook