Gustav Maran

(1886-1983)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Ptáci nad jezerem

    Položka č.: 569

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:12

    olej, karton, 1922, 38 x 64 cm, sign. PD S. G. Maran 1922, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)