Gustav Maran

(1886-1983)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 213148

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 10:02

    lept, 12,8 x 17,5 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Ptáci nad jezerem

    Položka č.: 239531

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:44

    olej, karton, 1922, 38 x 64 cm, sign. PD S. G. Maran 1922, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)