Gustav Maran

(1886-1983)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Ptáci nad jezerem

    Položka č.: 569

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:12

    olej, karton, 1922, 38 x 64 cm, sign. PD S. G. Maran 1922, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Dvorek na Ovocném trhu

    Položka č.: 213147

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:56

    lept, 19,5 x 19 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 213148

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:57

    lept, 12,8 x 17,5 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Staronová synagoga

    Položka č.: 215841

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 15:00

    lept, 20,7 x 15,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Staro-Nová synagoga a židovská radnice

    Položka č.: 232945

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 19:14

    lept, 20,5 x 15 cm, sign. PD Maran, rám, LD značeno razítkem GSM, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Část Podskalí s klášterem na Slovanech

    Položka č.: 232946

    Plánované ukončení: 15. 10. 2019 19:16

    lept, 24 x 16 cm, sign. PD Maran, rám, LD značeno razítkem GSM, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Jánský kostelíček na Malé Straně

    Položka č.: 238121

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:06

    lept, 15,2 x 12,2 cm, sign. PD Maran, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)