Různí autoři

  • Různí autoři

    Cesta

    Položka č.: 826

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:33

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Různí autoři

    XV Ex libris dřevorytů

    Položka č.: 856

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 09:03

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Různí autoři

    Inspekce Medhermeneutika (Pondělí)

    Položka č.: 936

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 10:23

    katalog, zastoupeni: P. Humhal, P. Lysáček, P. Zubek, P. Písařík, M. Dopitová a M. Nesázal, obs. dva seštity ke společné výstavě uměleckých skupin - Medicínská hermeneutika (Moskva) a Pondělí (Praha), 1989, rusky i česky, úv. slovo M. Slavická, v pův. obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Různí autoři

    Skupina Ra

    Položka č.: 950

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 10:37

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Různí autoři

    Podpisy hokejistů Sparty na pohledu ze Sibiře

    Položka č.: 976

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 11:03

    12 x podpis na pohlednici, Kašťák, Adamec a další hokejisté Sparty, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Různí autoři

    Pohlednice z Bratislavy od skupiny Karla Gotta s podpisy

    Položka č.: 1003

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 11:30

    pohlednice, 10,7 x 22 cm, na zadní straně pohlendice pozdrav s podpisy členů kapely: Felixe Slováčka, Vaška Týfy, Ladislava Štaidla a dalších, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Různí autoři

    Jaroslav Klápště - soubor exlibris

    Položka č.: 1287

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 16:14

    11x serigrafie, cca 10 x 6 cm, vše signováno, autoři: A. Beran, M. janků, J. Jíra, J. Kábrt, J. Kasalová, L. J. Kašpar, J. Klápště, V. Komárek, V. Plocek, E. Vlasáková, neurčený autor, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Různí autoři

    Vladimír Komárek - soubor exlibris

    Položka č.: 1294

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 16:21

    13x serigrafie, cca 10 x 6 cm, vše signováno, autoři: A. Beran, M. Janků, J. Jíra, J. Kábrt, J. Kasalová, L. J. Kašpar, J. Klápště, V. Komárek, V. Plocek, V. Renčín, Z. Šindlar, K. Tomanová, E. Vlasáková, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Různí autoři

    Konvolut 2 grafických listů

    Položka č.: 1321

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 16:48

    litografie a lept, 13,3 x 19,8 a 10,5 x 23,5 cm, sign. PD Janke a Sign. PD Ot. Novák, S. Janke a O. Novák, lehce zažloutlý papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Různí autoři

    Konvolut 2 grafických listů

    Položka č.: 1330

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 16:57

    dřevoryt a litografie, 9,3 x 12,3 a 6,8 x 12 cm, sign. PD Michal a sign. PD V. Polášek, R. Michal a V. Polášek, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Různí autoři

    Prémie Umělecké besedy

    Položka č.: 1391

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 17:58

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Různí autoři

    Fotografie 1928-58

    Položka č.: 707

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 11. 2019 15:00

    fotografie, soubor 15 volně vložených čb. fotografií (30x25), autoři: J. Sudek, Fr. Drtikol, M. Hák, J. Funke, K. Ludwig, Z. Tmej, K. Hájek, E. Wiškovský, A. Paul, E. Einhorn, T. Honty, J. Ehm, V. Chochola, J. Lukas a Z. Feyfar; NEKOMPLETNÍ (chybí fotografie 5 autorů: J. Jeníček, J. Prošek, K. Plick…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Různí autoři

    Československá fotografie I.-IX. (1931-1939)

    Položka č.: 575

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    kniha, komplet devíti ročníků Československé fotografie 1931, 1932, 1933, 1934, 1935, 1936, 1937, 1938 a 1939 (poslední svazek již jen Česká fotografie), zastoupení: J. Sudek, J. Jeníček, A. Hackenschmied, D.J. Růžička, Fr. Drtikol, J. Funke, V. Jírů, E. Wiškovský, J. Ehm, J. Lauschmann, J. Lukas, A…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Různí autoři

    Červen - ročník IV.

    Položka č.: 554

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    26x časopis, 27 x 18 cm, 26 č.časopisu Červen, vyd. M. Kácha, Praha, 1921, samostatná čísla 365s., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Různí autoři

    Červen - ročník III.

    Položka č.: 553

    52x časopis, 27 x 18 cm, kompletní ročník týdeníku Svazu komunistických skupin, vyd. Fr Borový, Praha, 1921, samostatná čísla, 620s., Antikvariát Dlážděná

  • Různí autoři

    Aus der Kneipzeitung 1896 des Vereins deutscher bildender Künstler in Böhmen

    Položka č.: 536

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    volné listy, ., 35 x 25 cm, Sdružení německých umělců v Čechách, 17 barevných ilustrací, bez textu a nakladatelských údajů, volné listy v kartonovém obalu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Různí autoři

    Podpisy hráčů československé fotbalové reprezentace

    Položka č.: 533

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    tisk, 1976, 21 x 30 cm, 19 podpisů československých fotbalistů, mistrů Evropy za rok 1976, oficiální prospekt vydaný fotbalovou federací, Foto Karel Novák, bez výrazného poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Různí autoři

    L. Smoljak a Z. Svěrák: Divadlo Járy Cimrmana

    Položka č.: 517

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    kniha, 8x podpis členů divadla na patitulu: L. Smojlak, J. Hraběta, J. Weigel, B. Penc, P. Brukner, M. Čepelka, V. Kotek a J. Kašpar, vyd. Melantrich, Praha, 1987, pův. clpl. vazba s ob., 312s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Pražská exlibris

    Položka č.: 485

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    bibliofilie, báseň Kvetoucí Praha a podpis J. Seifert, 14 sign. exlibris: C. Bouda, V. Cinybulk, A. Homolka, L. Jiřincová, L. J. Kašpar, R. Klimovič, E. Kotrba, B. Knobloch, J. Liesler, K. Oberthor, F. Peterka, V. Polášek, J. Vodrážka a J. Švengsbír, SSPE, Praha 1963, volné listy v obálce, Antikvari…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Různí autoři

    Tvar 1948

    Položka č.: 596

    časopis, časopis Ústředí lidé a umělecké výroby, ročník I., č. 1.-10., z autorů: Fr. Kovárna, J. Rey, B. Brouk, A. Václavík, J. Masák, Z. Fierlinger, L. Smrčková, N. Melniková-Papoušková, J. Kotík, L. Fulla, K. Hetteš, A. Kybal a řada dalších, vevázány pův. přední a i zadní strany obálek všech čísel…

  • Různí autoři

    Moda Documento (Fascicolo 3)

    Položka č.: 592

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    kniha, sborník s tématem dobové módy, obs. velké mn. čb. a bar. vyobrazení a rozkládacích příloh, vyd. EMN, Torino, 1943, ex. 1319, Anno III, red. Aldo Chiu, pův. brož, 180s., mírně ušpiněné desky, jinak velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Různí autoři

    The Art of Soviet Palekh

    Položka č.: 588

    kniha, obs. 39 listů s vyobrazeními ruských lidových miniatur a trojjazyčný text (rusky, francouzsky, anglicky), vyd. Sovetskij chudožnik, Moskva, 1958, volné listy + brož v původním plátěném ozdobném pouzdře, velmi pěkný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Různí autoři

    Tvar 1949

    Položka č.: 597

    časopis, časopis Ústředí lidé a umělecké výroby, ročník II., č. 1.-10., z autorů: J. Mukařovský, J. Kotík, K. Hetteš, L. Smrčková, K. Herain, J. Vydra, N. Melniková-Papoušková, R. Chadraba a řada dalších, vevázány pův. přední a i zadní strany obálek všech čísel, clpl. souvazba, 316s., velmi dobrý st…

  • Různí autoři

    Grafika Chrudim 1974 (sborník drobné grafiky)

    Položka č.: 276

    bibliofilie, 2x dřevoryt (O. Čechová a Vl. Komárek), 2x linoryt (R. Lander a M. Nováček), 1x bar. linoryt (M. Houra) a 1x komb. technika (J. Kaiser), vše signováno, vyd. Klub přátel výtv. umění, Chrudim, 1974, 500 výtisků, obs. dva sešity s texty různých autorů, 31s., v pův. obálce, velmi dobrý stav…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Různí autoři

    Okno (Vladimíra Komárka k padesátinám grafikou pozdravují..)

    Položka č.: 270

  • Různí autoři

    Píseň písní

    Položka č.: 286

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    bibliofilie, 14x sign. graf. list, z toho 6x kombinovaná technika (autoři J. Anderle, J. Brázda, J. Dajč, K. Demel, P. Melan a J. Šerých), 4x bar. lept (H. Čápová, B. Jirků, J. Kavan a P. Sukdolák), 2x suchá jehla (A. Antonová a O. Čechová), 1x lept (O. Kulhánek) a 1x mezzotinta (J. Hísek), vyd. J. …

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Různí autoři

    SVU Mánes

    Položka č.: 279

    bibliofilie, 19x sign. litografie, autoři: O. Blažíček (2x), V. Držkovic, R. Havelka (2x), Fr. Hoplíček (2x), J. Jambor, H. Kovařík, J. Koudelka, S. Krátký, O. Lesák, A. Mervart, J. Obrovský (2x), P. Pištělka, J. Prokop, H. Václavek a J. Votruba, jedna litografie původního soubor chybí (M. Benka), v…

  • Různí autoři

    Artur Novák - Klíček ke grafickým technikám

    Položka č.: 327

    bibliofilie, 17 x 10,5 cm, 15x orig. sign. grafika Max Švabinský (litografie), Ludmila Jiřincová (mezzotinta), Viktor Stretti (litografie), F. Kobliha (dřevoryt), P. Šimon (hlubotisk), J. Stretti-Zamponi (akvatinta), F. Duša (dřevořez), K. Vik (dřevrotyt), A. Nauman (mědirytina), V. Silovský (suchá …

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Marné volání?

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    bibliofilie, 3x původní signovaný grafický list Slunce jasná světů jiných...: L. Jarcovják (lept), J. Ondrušová-Wünschová (litografie) a K. Vávrová (serigrafie), nalezeno v pozůstalosti dr. J. Stejskala jako základ pro máchovský soubor č. IX, přiložen dvojlist In memoriam dr. Josefa Stejskala a dvoj…

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Různí autoři

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)