Různí autoři

  • Různí autoři

    Dvakrát šedesát

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:19

    12x grafika, 1997 - 1998, 34,5 x 25 cm, vše signováno, 37/200, soubor 12. grafických listů s básněmi Olgy Čechové, ke svým šedesátinám vydali Josef Runštuk a Karel Žižkovský, autoři: J. Brázda, F. Burant, O. Čechová, K. Demel, J. Istler, B. Jirků, V. Komárek, O. Kulhánek, J. Pileček, P. Sukdolák, J.…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Různí autoři

    Sdružení českých umělců Hollar 2001

    Položka č.: 230714

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:10

    kalendář s 12 grafickými listy, 2000, vše sign., J. Brázda, J. Hladík, K. Hruška, T. Hřivnáč, B. Šalamounová, A. Laufrová, J. Otava, E. Sendlerová, J. Šalamoun, F. Burant, H. Urbanová, B. Votavová a H. Čápová, pro členy Klubu přátel Hollara v Praze vydala Nadace Hollar a Sdružení českých umělců a gr…

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)