Václav Hejna

(1914-1985)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    V kavárně

    Položka č.: 244038

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:14

    litografie, 1951, 44 x 62 cm, sign. PD Václav Hejna 1951, autorský tisk, DU věnování: Panu Svobodovi na památku Václav Hejna 1951, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 244155

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:11

    tužka, akvarel, papír, 57,5 x 44 cm, sign. LN V. Hejna, na rámu oděrky, prasklé sklo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Orchidej a netopýr

    Položka č.: 169837

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:09

    akvarel, tužka, papír, 30 x 20,5 cm, sign. LN Hejna, pravý dolní roh poškozený, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)