Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Kočky

    Položka č.: 603

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:51

    akryl, plátno, 30 x 30 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Sloni

    Položka č.: 604

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:52

    akryl, plátno, 60 x 30 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Mickey & Boxes

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 15:00

    akryl, sololit, 2001, 86 x 120 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    5 náklaďáků

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 15:00

    akryl, plátno, 74 x 100 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pozorovatelé

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 15:00

    akryl, plátno, 70 x 55 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Sopka - kompozice

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 15:00

    akryl, plátno, 75 x 95 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pelikán s hadem

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 15:00

    akryl, plátno, 80 x 70 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Květy

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:46

    lept, 1979, 14,5 x 10,3 cm, sign. PD, autorský tisk, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    U věže

    Položka č.: 243387

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:50

    pastel, papír, 49 x 32 cm, v rozích mírně pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Jezdec

    Položka č.: 242479

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:40

    litografie, 13,2 x 12 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Růže (PF 1933)

    Položka č.: 242718

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:48

    tisk, 1932, 9,3 x 25,5 cm, papír nepatrně zažloutlý, uprostřed papír přeložen (přez text), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Novoroční polívka (PF 1938)

    Položka č.: 242719

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:50

    litografie, 1937, 9,4 x 14,8 cm, lehce zažloutlý papír, uprosřed (mimo tisk) papír přeložen, nahoře text: P. f. 1938 Leon Petrů, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Půlnoční přípitek PF 1934

    Položka č.: 242720

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:52

    serigrafie, 1933, 23 x 15,1 cm, přání uprostřed přeloženo. Tištěný text: Mnoho zdraví a radosti v novém roce 1934 přeje Alois Chvála, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Světlu vstříc (PF 1941)

    Položka č.: 242721

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:54

    fotografie, 1940, 11,3 x 8,6 cm, nalepeno na papírovém prřání , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Sněženky (PF 1933)

    Položka č.: 242722

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:56

    tisk, 1932, 17 x 25 cm, novoroční přání, uprostřed přeloženo, text: Poselství prvních budiž zvěstí pro Váš zdar a štěstí, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Srdce na dlani (PF 1938)

    Položka č.: 242727

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 21:06

    lept, 1937, 11,2 x 8,6 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chirurg (PF 2015)

    Položka č.: 242733

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 21:18

    tisk, 2014, 12,5 x 9 cm, sign. PD Dr. Frydrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ježíšek (PF)

    Položka č.: 242748

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 21:48

    dřevoryt, 10,5 x 7,6 cm, pod grafikou tištěn text: P.F. František a Jarmila Zvěřinovi, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Benátky

    Položka č.: 139547

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:05

    akvarel, papír, 17 x 31,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Partie z Prahy

    Položka č.: 177396

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:14

    lept, 7,9 x 7,3 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Lesní rokle

    Položka č.: 178906

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:27

    kvaš, papír, 41,2 x 47,5 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Projekce

    Položka č.: 179059

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:33

    kombinovaná technika, 68,5 x 57,5 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, dole věnování, lehce zažloutlý, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ruyana Küste

    Položka č.: 180968

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:41

    lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupa se zříceninou

    Položka č.: 183961

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:54

    suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 186102

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:55

    olej, plátno, 60 x 89 cm, rám, zvlněné plátno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dva muži ve světnici

    Položka č.: 186104

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:56

    tužka, akvarel, papír, 1852, 11,3 x 9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Profil muže

    Položka č.: 186654

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 15:06

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Beethovenův dům ve Vídni

    Položka č.: 191494

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 15:16

    tuš, akvarel, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka na koni

    Položka č.: 195980

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 15:21

    patinovaná sochařská hlína, v. 62 cm, poškozena ruka dívky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Koncert

    Položka č.: 199229

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 15:29

    litografie, 37,5 x 30 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook