Jan Souček
(1941-2008)
Kyklop nad krajinou
Položka č.: 309Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, akvatinta, 1982, 18,3 x 13,6 cm, sign. PD JSouček 82, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Jan Souček
(1941-2008)
Vinná réva
Položka č.: 188038Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:12
litografie, 1978, 22,8 x 18,5 cm, sign. PD Souček 78, č. 2/58, Antikvariát Ostrovní, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)