Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Torzo, Náhrobek, Pohled na město)

    Položka č.: 1022

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 14:08

    3 x litografie, cca 23 x 15 cm, všechny sign. PD Ludmila Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Portrét dívky

    Položka č.: 1023

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 14:09

    akvatinta, 1950, 31,3 x 23,8 cm, sign. PD L. Jiřincová 50, rám, č. 1/12, mírně zažloutlý papír. Na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 1174

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 16:40

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Žena v šátku

    Položka č.: 241656

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:26

    tužka, papír, 8,7 x 11,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)