Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Ex varietate concertus

    Položka č.: 244015

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:51

    litografie, 20,7 x 30,4 cm, sign. PD C. Bouda, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Cyril Bouda

    Hudební motiv

    Položka č.: 217665

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 23:00

    zinkografie, 7,5 x 10,5 cm, PU značeno CBouda, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)