Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Legenda o svatém Václavu

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 15:49

    bibliofilie, 21,5 x 15 cm, 3x sign. mědiryt Cyril Bouda, podpis autora s věnováním V. Žilkovi, vyd. Lyra Pragensis, 1. sv. bibliofilské edice Polyhymnia, Praha, 1971, ex. 489/1000, ruční papír, brož, 16s., výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělec…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Viktor Dyk: Giuseppe Moro

    Položka č.: 69

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 16:08

    bibliofilie, 3x lept, úprava, návrh vazby a podpis v tiráži C. Bouda, podpis v tiráži V. Dyk, lepty tisk K. Sommer, vazba A. Tvrdý, vydal Fr. Topič, Praha 1930, ex. 202/561, ruční papír Holland, pergamen. vazba se zlacenou reliéfní ražbou na desce, velmi dobrý stav, horní hřbet nepatrně opotřebený, …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    J. Rašín: O knihách a lidech

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 16:09

    bibliofilie, dřevoryt ve frontispisu a úprava C. Bouda, podpis autora na patitulu, přednášku autor proslovil z funce předsedy Spolku českých bibliofilů na jeho členské schůzi 8.1.1929,  tisk Kryl a scotti, vazba A. Tvrdý, vydal Jar. Rašín vlastním nákladem, Praha 1929, ruční papír chamois antik, pol…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Květná neděle - Marie Majerová

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 15:42

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    Balady - Jiří Wolker

    Položka č.: 248

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 15:43

    bibliofilie, 1925, 26 x 16,5 cm, původní lept Cyril Bouda, Nakladatelství Václav Petr, Praha, svazek č. 373, pevná, plátěná vazba, 64 stran, lehce natržený hřbet, lehce povolená vazba, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Pařížský motiv

    Položka č.: 581

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 17:56

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Cyril Bouda

    Olomouc

    Položka č.: 659

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:54

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1963

    Položka č.: 242130

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:02

    litografie, 1962, 16 x 10,7 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1972

    Položka č.: 242129

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:03

    litografie, 1971, 19,8 x 13,7 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    A. Sova: Pankrác Budecius, kantor

    Položka č.: 229871

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:04

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,5 x 12 cm, sign. PD C. Bouda, rám, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Ilustrace ke knize A. Sova: Pankrác Budecius, kantor IV.

    Položka č.: 168344

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:00

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,5 x 12 cm, sign. PD C Bouda, opus 1104, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Ilustrace ke knize A. Sova: Pankrác Budecius, kantor III.

    Položka č.: 168343

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:01

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,5 x 12 cm, sign. PD C Bouda, opus 1096, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Ilustrace ke knize A. Sova: Pankrác Budecius, kantor II.

    Položka č.: 168342

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:02

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,5 x 12 cm, sign. PD C Bouda, opus 1095, při dolním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Gentleman

    Položka č.: 242112

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:02

    dřevoryt, 1921, 14 x 10 cm, Z pozvání na slavnostní schůzi spolku českých bibliofilů v Praze na počest padesátých narozenin Cyrila boudy, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Ležící

    Položka č.: 211855

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2020 18:03

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Námluvy

    Položka č.: 235405

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 19:46

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Potopa

    Položka č.: 235406

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 19:48

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Cirkus

    Položka č.: 235408

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 19:50

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, nalepeno na černém papíru, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 224827

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:35

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Lesní roh

    Položka č.: 241826

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 16:56

    litografie, 33,7 x 24,3 cm, sign. PD C Bouda, rám, č. 199/200, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)