Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Z legend Svatoivanských

    Položka č.: 801

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:08

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Nové zámecké schody

    Položka č.: 848

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:55

    bibliofilie, pův. sign. suchá jehla C. Bouda, podpis J. Seiferta na tit. listě, vyd. Miloslav Janča, 1981, upr. M. Dyrynk, ruční prapír, volné listy v obálce, krásný stav, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Květná neděle - Marie Majerová

    Položka č.: 869

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 09:16

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    Balady - Jiří Wolker

    Položka č.: 870

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 09:17

    bibliofilie, 1925, 26 x 16,5 cm, původní lept Cyril Bouda, Nakladatelství Václav Petr, Praha, svazek č. 373, pevná, plátěná vazba, 64 stran, lehce natržený hřbet, lehce povolená vazba, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 873

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 09:20

    bibliofilie, 1927, 14 x 9 cm, lept Cyrila Boudy, Hyperoin, Praha, celokožená vazba, 187 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Benda při pohřbu

    Položka č.: 1045

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 12:12

    lavírovaná tuš, akvarel, tužka, ruční papír, 30 x 21,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Cyril Bouda

    Český rok 1975

    Položka č.: 1173

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:20

    nástěnný kalendář, 13 x ofset, 46,5 x 32 cm, titulní strana mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Krysař

    Položka č.: 1191

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:38

    3x lept, 14,5 x 9 cm, sign. A. Strnadel, ilustrace ke knize, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Dirigent

    Položka č.: 1353

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 17:20

    litografie, 18,8 x 12,6 cm, sign. PD C Bouda, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Cyril Bouda

    Šaman

    Položka č.: 1354

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 17:21

    litografie, 16,5 x 10,8 cm, sign. PD C Bouda, autorský tisk, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Cyril Bouda

    Pařížský motiv

    Položka č.: 1355

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 17:22

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Cyril Bouda

    Dirigent s orchestrem

    Položka č.: 1356

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 17:23

    litografie, 19 x 12,5 cm, sign. PD C Bouda, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Cyril Bouda

    Čtenář nad přístavem

    Položka č.: 1357

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 17:24

  • Cyril Bouda

    Muž na skále

    Položka č.: 1358

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 17:25

  • Cyril Bouda

    Litografická dílna (PF 1963 Josef Hrachovec)

    Položka č.: 1397

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:04

    litografie, 1962, 10,5 x 16 cm, sign. PD C Bouda, lehce zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, na , žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Cyril Bouda

    Náměstí v Telči

    Položka č.: 1501

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 19:48

    litografie, 1956, 22,5 x 42 cm, sign. PD C Bouda, rám, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Cyril Bouda

    Olomouc

    Položka č.: 1509

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 19:56

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)