Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Lesní roh

    Položka č.: 1102

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 16:22

    litografie, 33,7 x 24,3 cm, sign. PD C Bouda, rám, č. 199/200, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Cyril Bouda

    Pstruh

    Položka č.: 213817

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:10

    dřevoryt, 4,2 x 13,7 cm, PD monogr. CB, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris ELK

    Položka č.: 217252

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:20

    kamenorytina kolorovaná litografií, 9,8 x 7,6 cm, LD značeno C. B., antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Strašidla ( Ex libris Dr. J. Veselý)

    Položka č.: 217636

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:22

    zinkografie, 11 x 6,5 cm, značeno CB v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s bonbony

    Položka č.: 226142

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:58

    mědirytina, 13 x 12 cm, PD značeno v desce CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Cyril Bouda

    Sběratel (Ex libris Aleš Soukup)

    Položka č.: 226779

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:10

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Akt v zahradě (Pohled na Pražský hrad)

    Položka č.: 233238

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:54

  • Cyril Bouda

    Z hudební knihovny Prof Jiřího Siblíka

    Položka č.: 240691

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:30

    6 x dřevoryt, 4 x značeno CB v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Ležící akt

    Položka č.: 240703

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:54

    dřevoryt, 7 x 11,6 cm, PD. monogr. ve dřevě CB, papír mimo tisk mírně zašpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Litografická dílna ( PF Josef Hrachovec)

    Položka č.: 240704

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:56

    litografie, 10,5 x 16 cm, sign. PD CBouda, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 224827

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 11:43

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1940

    Položka č.: 241070

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:03

    lept, 1939, 7,6 x 7 cm, sign. LN C. Bouda, na papíře mimo tisk malá skvrnka, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris Václav Grégr

    Položka č.: 241069

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:04

    litografie, 8,9 x 4,8 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris Johan Souverein

    Položka č.: 241068

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:05

    litografie, 9 x 5,5 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris František Nový

    Položka č.: 241067

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:06

    litografie, 9,4 x 5,2 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris Cyril Bouda

    Položka č.: 241066

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:07

    litografie, 7,5 x 5,1 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris Dr. Emilie Zděnovcová

    Položka č.: 241065

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:08

    suchá jehla, 10,2 x 8 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1976

    Položka č.: 241064

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:09

    litografie, 1975, 9 x 12 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris V. Kovaříková

    Položka č.: 241063

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:10

    litografie, 10 x 6 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris Ing. Ant. Kovařík

    Položka č.: 241062

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:11

    litografie, 10,7 x 6,5 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1978-2000

    Položka č.: 241061

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:12

    litografie, 1977, 5,3 x 8,3 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    V zahradách u Sieny

    Položka č.: 226145

    Plánované ukončení: 31. 12. 2019 16:13

    litografie, 25 x 18,7 cm, značeno PD na kameni C.Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Hudební motiv

    Položka č.: 217665

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 21:32

    zinkografie, 7,5 x 10,5 cm, PU značeno CBouda, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)