Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Strašidla ( Ex libris Dr. J. Veselý)

    Položka č.: 217636

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:40

    zinkografie, 11 x 6,5 cm, značeno CB v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    Milenci (Ex libris DAna Siblíková)

    Položka č.: 217644

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:48

    litografie, 9,4 x 6,2 cm, sign. PD C. Bouda, zažloutlý papír, ohnutý levý horní roh , antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Sběratel (Ex libris Aleš Soukup)

    Položka č.: 226779

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:44

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Brno

    Položka č.: 230343

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:12

    tisk, 1962, 17 x 57 cm, sign. PD C. Bouda, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Cyril Bouda

    Smrt vos

    Položka č.: 220126

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2019 13:30

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Cyril Bouda

    Olomouc

    Položka č.: 234990

    Plánované ukončení: 12. 06. 2019 18:44

  • Cyril Bouda

    Akt ve Vrbovské zahradě

    Položka č.: 235403

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 21:48

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Námluvy

    Položka č.: 235405

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 21:52

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Potopa

    Položka č.: 235406

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 21:54

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Svatební hostina

    Položka č.: 235407

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 21:56

    kamenorytina, 1946, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, nalepeno na černém papíru, zezadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Cirkus

    Položka č.: 235408

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 21:58

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, nalepeno na černém papíru, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Forum Romanum - Roma

    Položka č.: 235413

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:08

    lept, 15,5 x 10,9 cm, sign. PD C. Bouda, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)