Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Kamenný most (PF 1965 Jaroslav Pergl)

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:32

    litografie, 10,3 x 15,8 cm, sign. PD C Bouda, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris C. Bouda (PF 1965 Stanislav Tvrdý)

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:34

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:04

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Náměstí v Telči

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:01

    litografie, 1956, 22,5 x 42 cm, sign. PD C Bouda, rám, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Cyril Bouda

    Olomouc

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:41

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Cyril Bouda

    Šaman

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:51

    litografie, 16,5 x 10,8 cm, sign. PD C Bouda, autorský tisk, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Cyril Bouda

    Dirigent s orchestrem

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:52

    litografie, 19 x 12,5 cm, sign. PD C Bouda, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Cyril Bouda

    Čtenář nad přístavem

    Položka č.: 174

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:53

  • Cyril Bouda

    Muž na skále

    Položka č.: 175

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:54

  • Cyril Bouda

    Olomouc

    Položka č.: 436

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:15

    litografie, 31,7 x 42,5 cm, sign. PD C Bouda, rám, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Cyril Bouda

    Ze života hmyzu

    Položka č.: 218227

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2019 13:30

    lept na ručním papíře, 26 x 18 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1959

    Položka č.: 217850

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 13:05

    litografie, 1958, 16 x 10,3 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Postava muže

    Položka č.: 225449

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 19:38

    dřevoryt, 1921, 9,8 x 6,4 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Sběratel (Ex libris Aleš Soukup)

    Položka č.: 226779

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Pražský motiv (Ex libris F. Kozák)

    Položka č.: 227032

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 21:02

    lept, 7,5 x 5 cm, značeno v desce LV CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Tisk (Ex Libris Cyril Bouda)

    Položka č.: 228878

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 23:04

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Koupel u útesů

    Položka č.: 231066

    Vyvolávací cena: 240 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 23:46

    litografie, 26 x 19,2 cm, LD značeno na kameni C B, při okrajích lehce poškozený papír, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 240 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    Rodiče

    Položka č.: 218070

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2019 10:35

    mědirytina, 38,8 x 30 cm, sign. PD Cyril Bouda, při okrajích lehce pokrčený papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Cyril Bouda

    Múza

    Položka č.: 226140

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2019 13:15

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s jahodama a holí na zřícenině

    Položka č.: 226141

    Plánované ukončení: 13. 02. 2019 13:20

  • Cyril Bouda

    Vltava od Baby

    Položka č.: 226143

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2019 13:25

    lept, 6,5 x 18,6 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Cyril Bouda

    Cesta k domovu

    Položka č.: 226146

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2019 13:30

    kamenorytina, 26 x 19 cm, sign. PD C Bouda, LD značeno na kameni CB, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1967

    Položka č.: 226147

    Plánované ukončení: 13. 02. 2019 13:35

    litografie, 9,8 x 16,6 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1967 František Kozák

    Položka č.: 226148

    Plánované ukončení: 13. 02. 2019 13:40

    litografie, 9,6 x 16,6 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1977 Cyril Bouda

    Položka č.: 226149

    Plánované ukončení: 13. 02. 2019 13:45

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Láhev

    Položka č.: 226150

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 13. 02. 2019 13:50

    litografie, 12,4 x 18,7 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Cyril Bouda

    Olomouc

    Položka č.: 230227

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 19:12

    kamenorytina, 32,1 x 42,6 cm, PD značeno na kameni C. Bouda, lehce zažloutlý, pokrčený, při okrajích potrhaný papír, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

  • Cyril Bouda

    Brno

    Položka č.: 230343

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:08

    tisk, 1962, 17 x 57 cm, sign. PD C. Bouda, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

  • Cyril Bouda

    Poutník

    Položka č.: 230344

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:09

    litografie, 18 x 14,7 cm, sign. PD C Bouda, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 230345

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID602 Historie příhozu