Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Ex varietate concertus

    Položka č.: 724

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:09

    litografie, 20,7 x 30,4 cm, sign. PD C. Bouda, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Cyril Bouda

    Žalm XXIII.

    Položka č.: 322

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    uhel, papír, 38 x 57,5 cm, sign. PD C. Bouda, skica ke gobelínu, na zadní straně popsáno autorem, v pravém dolním rohu mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Don Quijote

    Položka č.: 511

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    propiska, papír, 1981, 17 x 10,3 cm, sign. PD CBouda 11. IV. 1981, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Obrazy a akvarely

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 18:11

    katalog, 21,5 x 15 cm, podpis C. Boudy na vložené fotografii z roku 1983, katalog vyd. k výstavě v galerii J.R. Vilímka, 1946, sešit s obálkou, potrhaná obálka, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)