Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Tisk (Ex Libris Cyril Bouda)

    Položka č.: 228878

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:54

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Rodiče

    Položka č.: 218070

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 15:32

    mědirytina, 38,8 x 30 cm, sign. PD Cyril Bouda, při okrajích lehce pokrčený papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Cyril Bouda

    Svatební píseň 1/2 - Chardonne Jacques

    Položka č.: 235487

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2019 18:06

    bibliofilie, 1922, 19,5 x 14,5 cm, knižní úprava Cyrila Boudy, nakl. Symposion, vazba původní, celokožená, 138 a 183 stran, stav dobrý, vazba lehce opotřebená, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Květná neděle - Marie Majerová

    Položka č.: 235492

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2019 18:11

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Cyril Bouda

    René - François René de Chateaubriand - Atala aneb O vášnivé lásce dvou divochů v pustině

    Položka č.: 235500

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2019 18:19

    bibliofilie, 1927, 14 x 9 cm, lept Cyrila Boudy, Hyperion, Praha, celokožená vazba, 187 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Balady - Jiří Wolker

    Položka č.: 235653

    Vyvolávací cena: 240 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 08. 2019 19:12

    bibliofilie, 1925, 26 x 16,5 cm, původní lept Cyril Bouda, Nakladatelství Václav Petr, Praha, svazek č. 373, pevná, plátěná vazba, 64 stran, lehce natržený hřbet, lehce povolená vazba, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 240 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 237353

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:02

    litografie, 9,5 x 6,6 cm, sign. PD C. Bouda, zadní strana popsána poznámkami, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Cyril Bouda

    Kaplička

    Položka č.: 237318

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:03

    litografie, 1971, 16,2 x 9,7 cm, sign. PD C Bouda, P.F. 1972 František Kozák, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Z hudební knihovny Prof Jiřího Siblíka

    Položka č.: 217635

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:04

    8 x dřevoryt, 5 x značeno CB v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Sběratel (Ex libris Aleš Soukup)

    Položka č.: 226779

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:54

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Kamenný most (PF 1965 Jaroslav Pergl)

    Položka č.: 232627

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:40

    litografie, 10,3 x 15,8 cm, sign. PD C Bouda, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris C. Bouda (PF 1965 Stanislav Tvrdý)

    Položka č.: 232628

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:42

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Akt ve Vrbovské zahradě

    Položka č.: 235403

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:26

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Námluvy

    Položka č.: 235405

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:30

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Potopa

    Položka č.: 235406

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:32

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Svatební hostina

    Položka č.: 235407

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:34

    kamenorytina, 1946, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, nalepeno na černém papíru, zezadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Cirkus

    Položka č.: 235408

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:36

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, nalepeno na černém papíru, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Forum Romanum - Roma

    Položka č.: 235413

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 22:46

    lept, 15,5 x 10,9 cm, sign. PD C. Bouda, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 232683

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:08

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Kytarista

    Položka č.: 236445

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:19

    litografie, 26 x 18,5 cm, sign. PD CBouda, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)