Pravoslav Kotík

(1889-1970)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Akty

    Položka č.: 228642

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 12:19

    5x lept, 5 leptů P. Kotík, vše signováno, úvodní slovo napsal Fr. Halas, vydalo Družstvo Dílo přátel umění a knihy, Praha, 250 výtisků, volné listy v papírových deskách, desky potrhané , Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Uměle…

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Městská scenérie

    Položka č.: 239381

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:14

    tužka, akvarel, papír, 31 x 20 cm, monogr. DU P. K. , rám, na paspartě skvrnky. Vystaveno v Rabasově galerii Rakovník, 2008 na výstavě Pravoslav Kotík práce na papíru kresby malby, hlavně z 60 let 20. století, katalog k výstavě přiložen, ale tato kresba v něm není reprodukována., antiqari.at Radhošť…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Položka č.: 239553

    Vyvolávací cena: 9.200 CZK (368 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:06

    kvaš, akvarel, papír, 1957, 19 x 29 cm, rám, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 9.200 CZK (368 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Akt muže a ženy

    Položka č.: 239574

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:27

    tužka, pastel, papír, 1953, 30 x 21 cm, sign. LD P.Kotík 14.IX.53, rám, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Kostel ve vsi

    Položka č.: 239736

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:09

    dřevoryt, 13 x 16,3 cm, sign. PD Pravoslav Kotík, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)