Linka Procházková

(1884-1960)

  • Linka Procházková

    (1884-1960)

    Pohled na Kutnou Horu

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

    enkaustika, olej, plátno, kolem 1930, 75 x 100 cm, sign. LD Linka Procházková, rám,  Linka Procházková, rozená Scheithauerová, studovala průmyslovou školu Ženského výrobního spolku v Praze, poté přešla na jedinou umělecky zaměřenou školu, která byla ženám přístupná (pražská Uměleckoprůmyslová škola)…

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)