Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    U vody

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:12

    olej, karton, 1945, 35 x 28 cm, sign. PD B. Ullrych 45, u horního okraje papír natržen 2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:14

    olej, karton, 1938, 24 x 32,6 cm, sign. LD B. Ullrych 1938, lehce naražené rohy kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:16

    olej, karton, 34,8 x 28,5 cm, sign. LD B. Ullrych , PD naražen roh, kousek malby chybí; levý okraj místy odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupající se dívky

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:18

    olej, karton, 24,8 x 35 cm, sign. LD B. Ullrych, malba na okrajích odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Bohumil Ullrych

    Toaleta

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 10:20

    olej, karton, 36,8 x 26 cm, sign. LD B. Ullrych, spodní okraj odřený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v šátku

    Položka č.: 283

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:04

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Obnažená žena

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:06

    olej, papír, 50,4 x 40,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    Položka č.: 285

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:08

  • Bohumil Ullrych

    Koupající se

    Položka č.: 147

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:40

    olej, papír, 1945, 29,8 x 22 cm, sign. PD B. Ullrych 45, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:56

    olej, plátno, papír, 14,3 x 10,8 cm, sign. PD, LD B. Ullrych , nalepeno na papíře, vzadu na papíře popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 229

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 11:58

  • Bohumil Ullrych

    Ženské figury (konvolut 8 kreseb)

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:00

    akvarel, tuš, papír, 35,5 x 46 cm, nalepeno na kartonu, papír zašlý, některé kresby lehce pokrčeny, některé mají poškozené okraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akty (konvolut 3 akvarelů)

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:02

    akvarel, tuš, papír, 19 x 28; 22 x 15 a 22 x 14,7 cm, nalepeno na kartonu, zašlý papír, na jednom s akvarelů jsou patrné stopy po lepení, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury žen (konvolut 7 akvarelů)

    Položka č.: 236

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:04

    akvarel, tuš, tužka, papír, 35,7 x 49,5 cm, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    Položka č.: 282

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:40

  • Bohumil Ullrych

    Studie

    Položka č.: 286

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:42

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Malířka

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:44

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na břehu rybníka

    Položka č.: 288

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 12:46

    kombinovaná technika kvaš, tužka na papíře, 1944, 27,5 x 21 cm, sign. PD B.Ullrych 44, vzadu popsáno Boh. Ullrych 1944 Praní "U rybníka", antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    List z náčrtníku

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:36

    lavírovaná tuš, papír, 1920, 15 x 17,2 cm, sign. PD Ullrych 20, papírová pasparta, papír u rohů nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:38

    tužka, akvarel, papír, 1929, 35 x 11,5 cm, sign. LD B. Ullrych, papírová pasparta, na rozích papír nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě dívky u jezera

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:42

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Spící dívka

    Položka č.: 231

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:44

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie ženského aktu v pohybu II.

    Položka č.: 232

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:46

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy

    Položka č.: 233

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 13:48

    akvarel, tuš, papír, 15,6 x 22,6 cm, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 246

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 14:00

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    V objetí

    Položka č.: 274

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 14:24

    dřevoryt, 10 x 8 cm, sign. PD Ullrych B., papír lehce špinavý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící žena

    Položka č.: 237602

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:28

    akvarel, tuš, papír, 19,5 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    Položka č.: 237603

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:30

    akvarel, tuš, papír, 1937, 18,5 x 27,5 cm, sign. LD B. Ullrcyh 37, papírová pasparta, lehce zašlý papírm, na pravém okraji šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na sejpech

    Položka č.: 237604

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:32

    akvarel, tužka, papír, 1920, 19,1 x 28,1 cm, sign. PD B. Ullrych 20, papírová pasparta, papír na dolních rozích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s lampou

    Položka č.: 243304

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 22:02

    akvarel, papír, 1947, 30,5 x 21,5 cm, sign. PD B. Ullrych 47, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)