Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Hrad Rábí

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

    olej, plátno, 1935, 74 x 115 cm, sign. LD B.Ullrych, rám, malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stálé expozice v Galerii Ludvíka Kuby v Březnici. Vystavoval např.: 1918 – Praha (Topičů…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící akt

    Položka č.: 483

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    olej, karton, 1942, 21,5 x 36 cm, sign. PD B. Ullrych 42, mírně naražené rohy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Bohumil Ullrych

    Nad umyvadlem

    Položka č.: 484

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    olej, plátno, 1940, 33,3 x 28 cm, nalepeno na kartonu, LD značeno: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící akt

    Položka č.: 485

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    olej, plátno, 20,5 x 26 cm, sign. LD B. Ullrych, plátno na horním okraji otřepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Bohumil Ullrych

    U stolu

    Položka č.: 486

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    olej, plátno, 35 x 29 cm, sign. LD Ullrych, plátno na okrajích mírně otřepeno; rohy plátna pokrčeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky u jezera

    Položka č.: 487

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    olej, plátno, 28,3 x 35 cm, PD značeno: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, otřepené okraje plátna, malba u okrajů místy odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Bohumil Ullrych

    Hoch u stolu

    Položka č.: 488

    olej, plátno, 1935, 34,6 x 27,5 cm, sign. LD B. Ullrych 35, nalepeno na kartonu, nepatrné oděrky u okrajů, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Ležící akt

    Položka č.: 489

    olej, plátno, 1936, 20,7 x 25,7 cm, sign. LD B. Ullrych 1936, pravý horní roh lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Poběhlice

    Položka č.: 490

    olej, karton, 34,5 x 27,7 cm, sign. PD B. Ullrych , v rozích odřená malba, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu