Ota Bubeníček

(1871-1962)

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Pastviny u Bukové u Vožice

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

    olej, karton, 1943, 25 x 32 cm, sign. PD OBubeníček, rám, vzadu popsáno, konzultováno a ověřeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    olej, karton, kolem 1920, 17 x 23,5 cm, sign. LD O. Bubeníček, rám, malíř, loutkař, absolvent pražské AVU, člen krajinářské školy prof. J. Mařáka, jehož dílem byl ovlivněn stejně jako tvorbou Antonína Slavíčka či Rudolfa von Ottenfelda. Bubeníčkovým hlavním tématem bylo ztvárnění českého venkova a j…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)