Jaroslav Panuška

(1872-1958)

  • Jaroslav Panuška

    (1872-1958)

    Podzim

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

    olej, lepenka, cca po roce 1905, 22,5 x 30,5 cm, sign. PD Panuška, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. Pirnera a J. Mařáka, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)