Václav Březina

(1892-1906)

  • Václav Březina

    (1892-1906)

    V lese

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

    olej, plátno, 37,5 x 50 cm, sign. V. Březina, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)