V. V. Novák

(1910-1969)

  • V. V. Novák

    (1910-1969)

    Rybník u Stráže

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

    olej, plátno, 1967, 54 x 118 cm, sign. PD V. V. Novák 1967, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)