Josef Procházka

(1919-1984)

  • Josef Procházka

    (1919-1984)

    Zima u mlýna

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

    olej, karton, 27 x 49 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)