Jan Zrzavý

  • Jan Zrzavý

    Krokova dcera Teta

    Položka č.: 244014

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:50

    litografie D15, 1920, 10 x 6,1 cm, značeno na kameni 1920, příloha Veraikonu 1920, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)