Jan Zrzavý

  • Jan Zrzavý

    Máchovská krajina

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 46.000 CZK (1.840 €)

    Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

    lavírovaná kresba tuší, běloba, papír, 1934, 33,5 x 61,5 cm, PD monogr. J. Z. 1934, rám, Jan Zrzavý je českým významným představitelem avantgardy nastupující začátkem 20. století. Jeho specifický magický výtvarný projev, kterým reflektoval své vnitřní představy, se stal nepřehlédnutelným. Své obrazy…

    Aktuální cena: 46.000 CZK (1.840 €)

  • Jan Zrzavý

    Benátky

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    lept, papír, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD J. Zrzavý, monogr. PD JZ, rám, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)