František Líbal

(1896-1974)

  • František Líbal

    (1896-1974)

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

    olej, plátno, 1940, 74 x 95 cm, sign. LD F. Líbal 1940, rám, žák prof. V. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, studium v Drážďanech, Frankfurtu nad Mohanem a Mnichově, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)