Alois Wierer

(1878-1945)

  • Alois Wierer

    (1878-1945)

    Dívka na lavičce

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

    olej, plátno, 66,5 x 59 cm, sign. PD A. Wierer, rám, na rámu oděrky. Alois Wierer byl malíř a grafik, studoval na Pražské akademii v letech 1902-1904 u Fr. Thieleho. Po absolutoriu spolupracoval delší dobu s časopisem "Jugend" v Mnichově. Ve své tvorbě se vždy rád vracel k tématu staré Pra…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Alois Wierer

    (1878-1945)

    Obrázek z Gaskogne

    Položka č.: 467

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    olej, karton, 20,5 x 33 cm, sign. PD A. Wierer, rám, Alois Wierer byl malíř a grafik, studoval na Pražské akademii v letech 1902-1904 u Fr. Thieleho. Po absolutoriu spolupracoval delší dobu s časopisem "Jugend" v Mnichově. Ve své tvorbě se vždy rád vracel k tématu staré Prahy, výborně zach…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Alois Wierer

    (1878-1945)

    Schodiště

    Položka č.: 468

    olej, karton, 30 x 22,8 cm, sign. LD A. Wierer, rám, Alois Wierer byl malíř a grafik, studoval na Pražské akademii v letech 1902-1904 u Fr. Thieleho. Po absolutoriu spolupracoval delší dobu s časopisem "Jugend" v Mnichově. Ve své tvorbě se vždy rád vracel k tématu staré Prahy, výborně zach…