Vladimír Větrovský

  • Vladimír Větrovský

    Strašák

    Položka č.: 243880

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:56

    litografie, 2009, 35,3 x 24,8 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 61/90, současný český malíř a grafik. V letech 1999 až 2001 studoval Divadelní fakultu AMU v Praze, obor scénografie (prof. A. Pražák), v letech 2002 až 2008 AVU v Praze v ateliéru malby prof. M. Rittsteina. Během studií, v roce 2001, absolv…

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Vladimír Větrovský

    Houby I

    Položka č.: 243881

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:57

    litografie, 2009, 34,7 x 24,8 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 61/84, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

  • Vladimír Větrovský

    Houby II

    Položka č.: 244338

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:16

    litografie, 2009, 35 x 24,7 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 1/87, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

  • Vladimír Větrovský

    Organická věž I

    Položka č.: 244339

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:17

    litografie, 2009, 35,6 x 25 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 46/84, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze