Jan Honsa

(1876-1937)

  • Jan Honsa

    (1876-1937)

    Chalupa

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.560 €)

    Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

    olej, lepenka, 32 x 49 cm, sign. PD J. Honsa, rám, český malíř, grafik a krajinář. Po ukončení měšťanské školy pracoval v rodinném hospodářství. Na jaře r. 1893 byl přijat do krajinářské speciálky prof. Julia Mařáka na pražské Akademii. V r. 1903 podnikl cestu do Paříže a Normandie. V r. 1904 také o…

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.560 €)