Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 224827

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:12

    litografie, 23,9 x 16,1 cm, LD značeno na kameni CB, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Múza

    Položka č.: 226140

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:24

    dřevoryt, 33,5 x 32 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Cyril Bouda

    Vltava od Baby

    Položka č.: 226143

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:25

    lept, 6,5 x 18,6 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1967

    Položka č.: 226147

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:26

    litografie, 9,8 x 16,6 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1967 František Kozák

    Položka č.: 226148

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:27

    litografie, 9,6 x 16,6 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Ex varietate concertus

    Položka č.: 244015

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:51

    litografie, 20,7 x 30,4 cm, sign. PD C. Bouda, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Cyril Bouda

    Hudební motiv

    Položka č.: 217665

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 23:00

    zinkografie, 7,5 x 10,5 cm, PU značeno CBouda, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)