Josef Liesler

(1912-2005)

SEZNAM AUTORŮ

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Chvála slov. Sborník mladé práce

    Položka č.: 605

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    sborník, sign. linořez ve frotispisu a sign. linořez na obálce J. Liesler, sborník začínaajících lterátů mmj. Jos. Hiršal, J. Kotalík, P. Bojar, A. Vrbová, Fr. Vrba, J. Rumler aj., vydal Melantrich, Praha 1940 orig. brož, 180s., nerozřezáno, obálka při hřbetu poškozená a odřená, místy skvrnky, dobr…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Také jedno faunovo odpoledne

    Položka č.: 552

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie se 6 původními kombinovanými hlubotiskovými technikami ve formátu 21,5 x 12,5 cm (3x) a 7 x 5 - 5 x 3,5 cm (3x), 1987, 30,5 x 20 cm, 3x sign. PD Liesler 87, autorský tisk, pevná celoplátěná převazba s vlepeným původním přebalem s tištěnou grafikou, vydáno pro účastníky slavnostního večer…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Sen z Galerie Pitti

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    litografie, 1993, 48 x 37 cm, sign. PD Liesler 93, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 12 000 - 15 000 CZK

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Návrh na divadelní plakát pro 55 Covent Garden London WE

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    tempera, tuš, papír, 1958, 116 x 82,5 cm, sign. DU Liesler 1958, návrh na plakát, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnov…

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 32 000 - 40 000 CZK

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Návrh na divadelní plakát pro 55 Covent Garden London WE

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    tempera, tuš, papír, 1958, 58,2 x 169 cm, sign. PD Liesler 1958, návrh na plakát, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnov…

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 32 000 - 40 000 CZK

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Ženy

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    tempera, papír, 1969, 28 x 40,5 cm, sign. LU Liesler 69, rám, autor byl významný český malíř a mistr grafických technik, člen skupiny Sedm v říjnu. Nabízené dílo patří ke krásným příkladům pozdní umělcovy tvorby - v díle je znát pro umělce typická výrazná barevnost a lehce surreálná motivika., žák p…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Sen noci svatojánské

    Položka č.: 280400

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:38

    litografie, 1960, 47,1 x 64 cm, sign. PD Liesler 1960, č. 36/200, papír místy pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Ilustrace k Maupassantovi

    Položka č.: 279758

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:00

    tuš, papír, 1957, 28,5 x 21,5 cm, sign. Liesler 1957, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Benátky

    Položka č.: 281018

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:42

    litografie, 1961, 10,5 x 14,8 cm, sign. LD Liesler 61, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Flaštička

    Položka č.: 278805

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:00

    tisk, 6,2 x 16,5 cm, sign. PD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Obličej

    Položka č.: 278806

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:02

    litografie, 11 x 9,5 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Zlatý skarabeus

    Položka č.: 280687

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:08

    litografie, 15,8 x 9,2 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Bez názvu

    Položka č.: 281017

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:46

    lept, akvatinta, 1949, 24,5 x 31,8 cm, sign. PD Liesler 49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Vltava

    Položka č.: 281242

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:44

    lept, 1948, 12,5 x 15,7 cm, sign. DU Liesler 48, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Oči

    Položka č.: 281335

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:00

    litografie, 29,5 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Mořské plody

    Položka č.: 281336

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:01

    litografie, 1965, 43 x 54 cm, sign. PD Liesler 65, archivní tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Strom vábení

    Položka č.: 281337

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:02

    litografie, 1979, 43 x 54,5 cm, sign. PD Liesler 79, rám, č. 66/138, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Kompozice

    Položka č.: 281546

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:49

    litografie, 35 x 50 cm, sign. DU Liesler 67, č. 46/110, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    K Hamletu

    Položka č.: 281547

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:50

    lept, 1983, 33 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 83, pravý horní roh ohnutý, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Záhadná skříň u jezera

    Položka č.: 281548

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:51

    litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 133/140, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Dobrou noc, domove!

    Položka č.: 281549

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:52

    litografie, 1980, 54,5 x 43,2 cm, sign. PD Liesler 80, č. 55/130, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook