Aleš Lamr

  • Aleš Lamr

    Letní slavnost

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:09

    fixy, papír, 1975, 61 x 46 cm, sign. DU A. Lamr 75, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Aleš Lamr

    Duhová krajina

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:10

    fixy, papír, 1975, 61 x 45,5 cm, sign. DU A. Lamr 75, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    Hnízdo

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:11

    akryl, plátno, 2011, 49,8 x 79,7 cm, sign LD A. LAMR 11, Lamrova tvorba se vyznačuje silným citem pro ornament a výraznou barevnost. Své obrazové cykly i jednotlivé obrazy často doplňuje vtipnými komentáři a názvy. Velká míra abstrakce a symbolika tvarů se stala nedílnou součástí Lamrovy tvorby. Prá…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Aleš Lamr

    Merino I.

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.600 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:12

    akryl, plátno, 2000, 100 x 80 cm, sign. DU A. Lamr 00, Lamrova tvorba se vyznačuje silným citem pro ornament a  výraznou barevnost. Své obrazové cykly i  jednotlivé obrazy často doplňuje vtipnými komentáři a názvy. Velká míra abstrakce a symbolika tvarů se stala nedílnou součástí Lamrovy tvorby. Prá…

    Aktuální cena: 90.000 CZK (3.600 €)

  • Aleš Lamr

    Vzácný kámen

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:27

    litografie, 1991, 54,5 x 70 cm, sign. PD A. Lamr 91, rám, 72/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Aleš Lamr

    Hořící keř

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:49

    litografie, 1991, 37 x 26,5 cm, sign. PD A. Lamr 91, pasparta, 37/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Aleš Lamr

    Nebeský ovál

    Položka č.: 19685

    Vyvolávací cena: 63.000 CZK (2.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 63.000 CZK (2.520 €)

  • Aleš Lamr

    Hmotičky

    Položka č.: 243872

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:48

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)