Aleš Lamr

  • Aleš Lamr

    Postava

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:40

    tuš, papír, 1983, 24,5 x 18,3 cm, sign. vzadu Aleš Lamr, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Aleš Lamr

    Nebeský ovál

    Položka č.: 19685

    Vyvolávací cena: 63.000 CZK (2.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2014, 70 x 95 cm, sign. zezadu A.L. 14, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 63.000 CZK (2.520 €)

  • Aleš Lamr

    Fragmenty

    Položka č.: 221433

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:45

    litografie, 14,7 x 20,5 cm, sign. PN A. Lamr, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Aleš Lamr

    Hmotičky

    Položka č.: 243872

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:48

    litografie, 1994, 59 x 39,5 cm, sign. PD A. Lamr 94, č. 40/50, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)