Aleš Lamr

  • Aleš Lamr

    Postava

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:19

    tuš, papír, 1983, 24,5 x 18,3 cm, sign. vzadu Aleš Lamr, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Aleš Lamr

    Torzo

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (900 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 18:33

    akryl, dřevotříska, 2015, 43,2 x 27,5 cm, sign. zezadu A. Lamr 15, Lamrova tvorba se vyznačuje silným citem pro ornament a výraznou barevnost. Své obrazové cykly i jednotlivé obrazy často doplňuje vtipnými komentáři a názvy. Velká míra abstrakce a symbolika tvarů se stala nedílnou součástí Lamrovy t…

    Aktuální cena: 22.500 CZK (900 €)

    Odhadní cena: 26 000 - 29 000 Kč CZK

  • Aleš Lamr

    Kéýx + Alkyoné / Ceyx + Alcyone

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 8x barevná signovaná litografie a podpis na tit. listě A. Lamr (A4), vyd. nákladem autora, 1984, ex. 44/100, 1. svazek edice Mythus, volné listy v původní obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy …

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Aleš Lamr

    Fragmenty

    Položka č.: 221433

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 10:40

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Aleš Lamr

    Nebeský ovál

    Položka č.: 234713

    Vyvolávací cena: 63.000 CZK (2.520 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2019 18:26

    akryl, plátno, 2014, 70 x 95 cm, sign. zezadu A.L. 14, Lamrova tvorba se vyznačuje silným citem pro ornament a výraznou barevnost. Své obrazové cykly i jednotlivé obrazy často doplňuje vtipnými komentáři a názvy. Velká míra abstrakce a symbolika tvarů se stala nedílnou součástí Lamrovy tvorby. Právě…

    Aktuální cena: 63.000 CZK (2.520 €)

  • Aleš Lamr

    Deset hvězd

    Položka č.: 234543

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:00

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Aleš Lamr

    Getsemanská zahrada

    Položka č.: 234544

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:01

    litografie, 1997, 71 x 55,5 cm, sig. PD A. Lamr 97, 58/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Aleš Lamr

    Souhvězdí

    Položka č.: 234545

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:02