Aleš Lamr

  • Aleš Lamr

    Torzo

    Položka č.: 235920

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (900 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 18:27

    akryl, dřevotříska, 2015, 43,2 x 27,5 cm, sign. zezadu A. Lamr 15, Lamrova tvorba se vyznačuje silným citem pro ornament a výraznou barevnost. Své obrazové cykly i jednotlivé obrazy často doplňuje vtipnými komentáři a názvy. Velká míra abstrakce a symbolika tvarů se stala nedílnou součástí Lamrovy t…

    Aktuální cena: 22.500 CZK (900 €)

    Odhadní cena: 26 000 - 29 000 Kč CZK

  • Aleš Lamr

    Postava

    Položka č.: 237097

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:04

    tuš, papír, 1983, 24,5 x 18,3 cm, sign. vzadu Aleš Lamr, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Aleš Lamr

    Letní slavnost

    Položka č.: 236295

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:56

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Aleš Lamr

    Veselé postavy III

    Položka č.: 236296

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:57

    litografie, 1983, 30 x 42 cm, sign. PD A. Lamr 83, č. IX/XX, uprostřed vertikálně přeloženo, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Aleš Lamr

    Veselé postavy II

    Položka č.: 236297

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:58

  • Aleš Lamr

    Veselé postavy I

    Položka č.: 236298

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:59

    litografie, 1983, 30 x 42 cm, sign. PN A. Lamr 83, č. IX/XX, uprostřed vertikálně přeloženo, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    Dva

    Položka č.: 236299

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:00

    litografie, 1995, 70,5 x 54,5 cm, sign. PD A. Lamr 95, č. 47/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Aleš Lamr

    Viděl jsem třetí nebe I.

    Položka č.: 236300

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:01

    litografie, 1993, 70,5 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 58/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Aleš Lamr

    Duhová krajina

    Položka č.: 236301

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:02