Ivan Komárek

  • Ivan Komárek

    Výřez Adama a Evy

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:06

    synorex, latex, akryl, ipa, 2001, 70 x 100 cm, sign. PD Komárek 2001, rám, vzadu popsáno autorem, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Ivan Komárek

    Pouto

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:07

    akryl, uhel, plátno, 2007, 40 x 60 cm, sign. PU Komárek 2007, rám, vzadu popsáno, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Ivan Komárek

    Anděl

    Položka č.: 298

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:57

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Ivan Komárek

    Plešoun

    Položka č.: 386

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:25

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ivan Komárek

    Položka č.: 244293

    Vyvolávací cena: 580 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:30

    litografie, 54 x 75,5 cm, sign. PD I Komárek, č. 53/120, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 580 CZK (24 €)

  • Ivan Komárek

    Double

    Položka č.: 191150

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 18:42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Komárek

    Žebřík

    Položka č.: 191151

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 18:43

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 28/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 233386

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:52

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)