Ivan Komárek

  • Ivan Komárek

    Kytka č.2

    Položka č.: 141

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2018 15:00

    akryl, 24karát. zlato, plátno, 2017, 70 x 50 cm, ukázka z nejnovějšího cyklu provokativního malíře, absolventa AVU pod vedením prof. Smetany, ukazuje, že Komárek, ač známý především jako figuralista, se s velkým zaujetím dokáže věnovat také geometrickým kompozicím, za které jeho cyklus květin jistě …

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)

  • Ivan Komárek

    V ringu

    Položka č.: 224806

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2018 10:50

    kombinovaná technika, koláž, 21,2 x 30 cm, sign. PD Komárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ivan Komárek

    Koláž

    Položka č.: 227337

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 10:43

    koláž, 2013, 30,5 x 45,5 cm, sign. PD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Ivan Komárek

    Květiny pro tebe

    Položka č.: 127264

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 12:50

    kombinovaná technika, 2005, 18 x 14 cm, sign. PD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ivan Komárek

    Křídla

    Položka č.: 182362

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 14:12

    kombinovaná technika, papír, 2001, 21 x 30 cm, sign. LD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Komárek

    Sedmikrásky

    Položka č.: 182465

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 14:16

    kombinovaná technika, papír, 2001, 30 x 21 cm, sign. LD I. Komárek, PD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Ivan Komárek

    Lebka

    Položka č.: 191169

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 16:34

    litografie, 2004, 21 x 29,5 cm, sign. LN I. Komárek 2004, autorský tisk, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Komárek

    Květina

    Položka č.: 213155

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 19:10

    kombinovaná technika, papír, 1996, 21 x 30 cm, sign. LD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ivan Komárek

    Koláž

    Položka č.: 227649

    Vyvolávací cena: 7.100 CZK (284 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 10:55

    koláž, 2012, 44 x 62 cm, sign. DU I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 7.100 CZK (284 €)

  • Ivan Komárek

    Koláž

    Položka č.: 227650

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 10:56

    koláž, 2012, 45 x 63 cm, sign. DU I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Ivan Komárek

    Koláž

    Položka č.: 227651

    Plánované ukončení: 15. 11. 2018 10:57

    koláž, 2013, 31,5 x 45 cm, sign. LD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců