Ivan Komárek

  • Ivan Komárek

    Bronzově opálená

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2018 16:42

    kombinovaná technika, papír, 1991, 65,5 x 90 cm, sign. PD I. Komárek 1991, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

    Poslední dražitel: ID5488 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Sedící ženské akty

    Položka č.: 224905

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2018 20:10

    litografie, 2010, 21,7 x 28 cm, sign. PD I Komárek 2010, č. 50/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ivan Komárek

    Nahé tanečnice

    Položka č.: 224904

    Plánované ukončení: 23. 08. 2018 20:11

    litografie, 2010, 21,5 x 28 cm, sign. PD I Komárek 2010, č. 45/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ivan Komárek

    Postavy

    Položka č.: 224132

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2018 21:03

    litografie, 2009, 23 x 31,5 cm, sign. PD I Komárek 2009, č. 21/100, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6512 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Cvičenky

    Položka č.: 224131

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2018 21:04

    litografie, 2009, 30,5 x 46 cm, sign. PD I Komárek 2009, č. 93/100, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ivan Komárek

    Plešoun

    Položka č.: 226327

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2018 11:00

    serigrafie, 1993, 59,4 x 42 cm, sign. PD I. Komárek, č. 18/80, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)