Ivan Komárek

  • Ivan Komárek

    Spící

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:00

    kombinovaná technika, papír, 2007, 21 x 30 cm, sign. PD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Komárek

    Modlitba

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:45

  • Ivan Komárek

    Čelem vpřed

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:50

  • Ivan Komárek

    Čelem vzad

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:55

  • Ivan Komárek

    Žebřík

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:20

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 30/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6954 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Pár

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:45

    polystyren, plexisklo, 1998, 14 x 22 cm, sign. DU I. Komárek , žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Ivan Komárek

    Výhled z okna

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:50

    sign. DU I. Komárek , 2004, 14 x 18,5 cm, sign. vzadu I. Komárek 2004, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ivan Komárek

    Koláž

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:00

    koláž, 2013, 30,5 x 45,5 cm, sign. PD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Ivan Komárek

    Koláž

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:05

    koláž, 2013, 31,5 x 45 cm, sign. LD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Ivan Komárek

    Účesy

    Položka č.: 89

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 22:20

    litografie, 1993, 43 x 56,5 cm, sign. PD I Komárek , č. 35/80, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID2262 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    V prostoru

    Položka č.: 120762

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 12:06

    kombinovaná technika, papír, 2002, 21 x 30 cm, sign. PD I. Komárek, DU razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Ivan Komárek

    Sukýnka

    Položka č.: 182363

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 14:18

  • Ivan Komárek

    Modla

    Položka č.: 182366

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 14:21

    kombinovaná technika, papír, 1994, 21 x 30 cm, sign. LD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Ivan Komárek

    Pouto

    Položka č.: 234689

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2019 18:02

    akryl, uhel, plátno, 2007, 40 x 60 cm, sign. PU Komárek 2007, rám, vzadu popsáno, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Ivan Komárek

    Kytka č.2

    Položka č.: 234711

    Vyvolávací cena: 27.500 CZK (1.100 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2019 18:24

    akryl, 24karát. zlato, plátno, 2017, 70 x 50 cm, ukázka z nejnovějšího cyklu provokativního malíře, absolventa AVU pod vedením prof. Smetany, ukazuje, že Komárek, ač známý především jako figuralista, se s velkým zaujetím dokáže věnovat také geometrickým kompozicím, za které jeho cyklus květin jistě …

    Aktuální cena: 27.500 CZK (1.100 €)

  • Ivan Komárek

    Plešoun

    Položka č.: 234334

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:31

    serigrafie, 1993, 59,4 x 42 cm, sign. PD I. Komárek, č. 18/80, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Ivan Komárek

    Cvičitelky

    Položka č.: 234337

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:34

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ivan Komárek

    Výřez Adama a Evy

    Položka č.: 234581

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:38

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)