Ivan Komárek

  • Ivan Komárek

    Položka č.: 244293

    Vyvolávací cena: 580 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:30

    litografie, 54 x 75,5 cm, sign. PD I Komárek, č. 53/120, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 580 CZK (24 €)

  • Ivan Komárek

    Double

    Položka č.: 191150

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 18:42

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 38/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Komárek

    Žebřík

    Položka č.: 191151

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 18:43

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 28/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 233386

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:52

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)