Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Saxofonista

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:16

    tuš, papír, 1978, 42 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský 78, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Načeradský

    Krasavice

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:17

    akvarel, pastel, papír, 2004, 23,8 x 32 cm, sign. PD Načeradský 2004, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě kudlanky

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:18

    tuš, papír, 1974, 45 x 33 cm, sign. LD Načeradský 74, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Hádka

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:19

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří Načeradský

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:20

    tuš, papír, 1982, 42,5 x 29,6 cm, sign. PD Načeradský 82, LN mírně natrženo, LD pomačkaný roh, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Dvě sličné kudlanky

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:21

    akvarel, tuš, papír, 2006, 42 x 59 cm, sig. DU Načeradský 2006, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Jiří Načeradský

    Tři ženy

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:22

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:23

  • Jiří Načeradský

    Prostorová geometrie

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:24

    tempera, akvarel, pastelky, grafit, papír, 1980, 44 x 35 cm, sign. PD Načeradský 80, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jiří Načeradský

    Geometrická konstrukce

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:25

    akvarel, tuš, papír, 1981, 71,5 x 51 cm, sign. PD Načeradský 81, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 145.000 CZK (5.800 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 10:26

    olej, plátno, 2010, 81 x 100 cm, sign. LD Načeradský, typické vtipné dílo z ruky jednoho z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato s iron…

    Aktuální cena: 145.000 CZK (5.800 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:28

    litografie, 2010, 31,6 x 42,3 cm, sign. DU Načeradský 2010, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Načeradský

    Tančící ženy

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:29

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka II.

    Položka č.: 515

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:34

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. LD Načeradský 2009, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka I.

    Položka č.: 516

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 18:35

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 244305

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:42

    litografie, 2009, 48 x 34,5 cm, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)