Jiří Načeradský

(1939-2014)

SEZNAM AUTORŮ

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Nahá žena

    Položka č.: 885

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 22. 03. 2024 16:20

    tempera, papír, 1990, 71 x 48 cm, sign. PD Načeradský 1990, rám, při okrajích zvlněný papír, při pravém okraji poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Tanec

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 2012, 89 x 116 cm, sign. DU 2012 Načeradský, rám, malba významného českého představitele expresivní malby, člena sdružení 12/15, někdejšího pedagoga na AVU v Praze a FaVU v Brně. Autor byl známý svým originálním pojetím figury, kterou limituje pouze hlavními fyziognomickými znaky a vzt…

    Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Mezi dvěma ženami

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, překližka, 1997, 38 x 50 cm, sign. PD Načeradský 97, rám, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Tři ženy

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    lavírovaná kresba tuší, 2010, 56 x 75,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Po koupeli

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 750.000 CZK (31.250 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, překližka, 1987, 182,5 x 122 cm, sign. PD Načeradský 87, rám, hravá ukázka z díla jednoho z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato…

    Aktuální cena: 750.000 CZK (31.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Tělocvik

    Položka č.: 280023

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:12

    tuš, papír, 1988, 42,5 x 28 cm, sign. PD Načeradský 86, dole věnovámí, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook