-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Nahá žena
Položka č.: 885Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 22. 03. 2024 16:20
tempera, papír, 1990, 71 x 48 cm, sign. PD Načeradský 1990, rám, při okrajích zvlněný papír, při pravém okraji poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Tanec
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, plátno, 2012, 89 x 116 cm, sign. DU 2012 Načeradský, rám, malba významného českého představitele expresivní malby, člena sdružení 12/15, někdejšího pedagoga na AVU v Praze a FaVU v Brně. Autor byl známý svým originálním pojetím figury, kterou limituje pouze hlavními fyziognomickými znaky a vzt…
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Mezi dvěma ženami
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, překližka, 1997, 38 x 50 cm, sign. PD Načeradský 97, rám, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Tři ženy
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
lavírovaná kresba tuší, 2010, 56 x 75,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Po koupeli
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 750.000 CZK (31.250 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, překližka, 1987, 182,5 x 122 cm, sign. PD Načeradský 87, rám, hravá ukázka z díla jednoho z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato…
Aktuální cena: 750.000 CZK (31.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Tělocvik
Položka č.: 280023Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 25. 03. 2024 18:12
tuš, papír, 1988, 42,5 x 28 cm, sign. PD Načeradský 86, dole věnovámí, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO