Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka s křídly

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 21. 12. 2017 21:40

    litografie, 2009, 34 x 44,5 cm, sign. LD Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)