Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Dvojice

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2018 15:00

    olej, plátno, 2005, 42 x 59 cm, sign. PD Načeradský 2005, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Jiří Načeradský

    Postavy

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    akvarel, pastel, papír, 1978, 59 x 41,5 cm, sign. PD Načeradský 78, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jiří Načeradský

    U moře

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 78.000 CZK (3.120 €)

    akryl, plátno, 2012, 80 x 98 cm, sign. PD Načeradský 2012, Jiří Načeradský je jeden z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato s ironickým…

    Aktuální cena: 78.000 CZK (3.120 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    olej, plátno, 2012, 89 x 116 cm, sign. PD Načeradský, rám, v 70. letech Načeradský transformuje ženskou figuru do hmyzí podoby. Toto autorovo období je tak často nazýváno jako tzv. kudlankovité. K deformaci ženské postavy v jednoduchých linkách ve svých obrazech ještě později několikrát navazuje, žá…

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

  • Jiří Načeradský

    Žena v hlavě

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    olej, plátno, 2010, 54,5 x 64,5 cm, sign. LD Načeradský, rám, hravá ukázka z díla jednoho z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato s iro…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Jiří Načeradský

    Objekt

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    tempera, tuš, papír, 1963, 58,5 x 43 cm, sign. PD Načeradský 63, rám, vzácná ukázka rané tvorby klasika figurativní malby, která dokládá rychlé tvůrčí zrání jedné z nejvýraznějších osobností českého umění šedesátých let, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 227147

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 10:03

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Načeradský

    V leže

    Položka č.: 227148

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2018 10:04

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Načeradský

    Ženy

    Položka č.: 227369

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 11:15

    litografie, 2010, 38 x 31,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Načeradský

    Podat ruku soše

    Položka č.: 227466

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 10:22

  • Jiří Načeradský

    Postava

    Položka č.: 227467

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 10:23

    tempera, papír, 1994, 20,8 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský 94, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Tanečnice

    Položka č.: 227499

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 10:55

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Jiří Načeradský

    Postavy

    Položka č.: 227505

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 11:01

    litografie, 2010, 54,5 x 69,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě ženy

    Položka č.: 227585

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 12:21

    litografie, 2010, 38,3 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)