Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 225542

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2018 17:00

    kvaš, tuš, papír, 1993 - 95, 57 x 41 cm, sign. PD Načeradský 93 - 95, rám, mistrovská práce vytvořená kombinovanou technikou na papíře, která zachycuje autorův oblíbený námět, tedy vztah mezi mužem a ženou, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Jiří Načeradský

    UFO

    Položka č.: 225543

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2018 17:02

    olej, plátno, 2013, 66 x 80 cm, sign. PD Načeradský 2013, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Jiří Načeradský

    Rotující žena

    Položka č.: 225544

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2018 17:04

    akryl, lepenka, sololit, 1985, 105 x 71 cm, sign. PD Načeradský 1985, rám, vynikající dynamická práce klasika české malby z cyklu Rotujících žen, kterým se autor v polovině osmdesátých let prezentoval na neoficiálních Konfrontacích, dále na prvních výstavách Volného sdružení 12/15 Pozdě, ale přece …

    Aktuální cena: 48.000 CZK (1.920 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 225650

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2018 20:36

    olej, plátno, 2013, 46 x 55 cm, sign. PD Načeradský, hravá ukázka z díla jednoho z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato s ironickým až…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Jiří Načeradský

    Polibek

    Položka č.: 224343

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2018 20:34

    litografie, 2010, 37,7 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jiří Načeradský

    Rozhovor

    Položka č.: 224342

    Plánované ukončení: 23. 08. 2018 20:35

    litografie, 2010, 32,5 x 49,7 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 225748

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 11:42

    akvarel, papír, 2004, 45 x 62,5 cm, sign. PD Načeradský 2004, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 225749

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 11:44

    akvarel, pastel, papír, 2004, 42 x 59 cm, sign. PD Načeradský 2004, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 225750

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 11:46

    tempera, tuš, papír, 1981, 37 x 50 cm, sign. DU Načeradský 81, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 225751

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 11:48

    tuš, akvarel, papír, 2005, 50 x 70 cm, sign. uprostřed Načeradský 2005, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě ušatky

    Položka č.: 225752

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 11:50

    akvarel, tuš, papír, 1981, 42,3 x 58,7 cm, sign. PD Načeradský 81, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)