Igor Grimmich

(1979)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Motorkář

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 20:00

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Setkání

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 20:01

    akryl, sololit, 2008, 20 x 23,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Kód

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 20:02

    litografie, 2019, 53,7 x 75,5 cm, sign. PD IGOR GRIMMICH, č. 77/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 20:03

    litografie, 2019, 72,5 x 56,5 cm, sign. PD IGOR GRIMMICH, č.40/70, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Nový druh

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 20:04

    litografie, 2010, 60 x 45 cm, sign. PD GRIMMICH 10, autorský tisk, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Homunkulus

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 20:05

    litografie, 2010, 40 x 32 cm, sign. PD I. Grimmich 10, č. 70/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Poslední hlava

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 20:06

    litografie, 2012, 52,5 x 34 cm, sign. PD Igro Grimmich 12, č. 77/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Město snů III

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 44.000 CZK (1.760 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 20:07

    akryl, plátno, 2017, 99,5 x 100 cm, sign. PD Grimmich 17, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 44.000 CZK (1.760 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Problém s kotelnou

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 20:08

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Konec světa II

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 21.500 CZK (860 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 20:09

    Aktuální cena: 21.500 CZK (860 €)