• Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:33

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:34

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Vladimír Jarcovják

    (1924-2007)

    Zahrada dětství

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:35

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)

  • Karel Prášek

    (1950)

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:36

    akryl, plátno, 1992, 30 x 27,5 cm, LD monogr. KP 92, rám, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Ouen, člen Nového sdružení pražských umělců

  • Jindřich Zezula

    (1935-2015)

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:37

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Miloslav Pečinka

    (1924)

    Reminiscence (Břehy - Malířská scenerie)

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:38

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:39

    litografie, 1998, 39 x 27 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 93/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jenny Hladíková

    Ryba

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:40

    monotyp, 1963, 35 x 39,5 cm, sign. PD J. Hladíková 63, rám, na rámu oděrky,, prasklé sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Modrá kompozice

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:41

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:42

    lept, 1967, 23,8 x 16,2 cm, sign. PD , rám, č. 3/5, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Miloš Urbásek

    (1932-1988)

    Černá nula

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:43

    serigrafie, 37,5 x 28,5 cm, sign. PD Urbásek, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. P. Matejky a V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, člen Klubu grafiků a skupiny Kontrast

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:44

    litografie, 32 x 49,5 cm, soubor Litografía original IV., uprostřed přeloženo, při spodním okraji cca 0,5 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:45

    litografie, 32 x 49,5 cm, soubor Litografía original VIII., uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:46

    litografie, 32 x 49,5 cm, soubor Litografía original X., uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Miloš Doubek

    Nahoře a dole

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:47

    monotp, kombinovaná technika, 1979, 28 x 39 cm, sign. PD , papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ctirat Stehlík

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:48

    litografie, 1979, 16 x 19,5 cm, sign. PD CCtirad Stehlík, rám, č. 34/100, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4151 Historie příhozu

    Klec(PF 2006

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:49

    suchá jehla, 2005, 12,7 x 7,9 cm, sign. PD, č. 7/2, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miroslav Štolfa

    (1930-2018)

    Stopy

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:50

    vypalovaný linoryt, 2000, 22,5 x 17,4 cm, sign. PD Miroslav Štolfa 2000, č. 124/200, vydáno jako PF 2001, doplněno dvojlistem s textem Ludvíka Kundery "Stopy", antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Listy

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:51

    lept, 17 x 27,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Maria Helena Veira da Silva

    (1908-1992)

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:52

    litografie, 31 x 23,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Richard Šácha

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:55

    olej, plátno, 2010, 35 x 65 cm, sign. vzadu R. Šácha 10

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Richard Šácha

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:56

    olej, plátno, 2010, 25 x 25 cm, sign. vzadu Šácha 10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Lubomír Přibyl

    (1937)

    Objekt

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:57

    lept, 15,5 x 12,2 cm, sign. PD Přibyl, rám, č. 24/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, K. Tondla, K. Müllera, V. Rady, člen SČUG Hollar, skupiny Jiná geometrie a Klubu konkrétistů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:58

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Válek

    Průhled

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:59

    reliéfní grafika, 15 x 10,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Pařík

    Abstrakce

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:00

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Doteky času

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:01

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ditta Jiříčková

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:02

    litografie, 1983, 27,5 x 16 cm, sign. PD Dita Jiříčková 83, autorský tisk, žákyně prof. E. Weidlicha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Nečas

    Výbuch

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:03

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav Štolfa

    Stříbrná kompozice

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:04

    slepotisk, 26,5 x 27,5 cm, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E.Miléna, B. S. Urbana a V. Makovského na PedF a FF MU v Brně, člen UVU, TT klubu Brno, Bloku tvůrčích skupin a skupiny Parabola

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)