• Václav Fiala

    (1896-1980)

    Pianista Zdeněk Jílek

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:29

    litografie, 1963, 37,3 x 44,5 cm, sign. PD V. Fiala, 14/25, v dolní části mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Spisovatel a novinář Karel Nový

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:30

    litografie, 50 x 38 cm, sign. PD V. Fiala, 8/22, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Jiří Taufer

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:31

    litografie, 1962, 46 x 35 cm, sign. PD V. Fiala, 14/20, básník, překladatel a politický pracovník, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Profesor Jan Rypka

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:32

    litografie, 50,5 x 42,5 cm, sign. PD V. Fiala, 21/40, v rohu mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Portrét autorovy matky Marie Fialové

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:33

    litografie, 40 x 23 cm, sign. PD V. Fiala, 7/8, při okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Portrét vnučky

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:34

    litografie, 1957, 42,7 x 25 cm, sign. PD V. Fiala, 7/11, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Portrét vnučky II.

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:35

    litografie, 1960, 42 x 18,8 cm, sign. PD V. Fiala, 17/24, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Portrét autorova otce Ing. Václava Fialy

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:36

    litografie, 45,7 x 31 cm, sign. PD V. Fiala, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Portréty autorových rodičů

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:37

    litografie, 42,5 x 35,2 cm, sign. PD V. Fiala, 11/20, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Žena v kroji s dýmkou

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:38

    litografie, 41,5 x 32,2 cm, 5/10, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Portrét dívky

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:39

    litografie, 43 x 27 cm, sign. PD V. Fiala, 6/6, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Portrét mladé dívky

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:40

    litografie, 17,6 x 14,1 cm, sign. PD V. Fiala, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Portrét Milušky

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:41

    litografie, 1932, 22,5 x 23,5 cm, sign. PD V. Fiala, 23/24, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Portrét muže

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:42

    litografie, 22 x 19,2 cm, sign. PD V. Fiala, 1/30, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Portrét dívenky s mašlí

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:43

    litografie, 23,5 x 14,8 cm, sign. PD V. Fiala, 7/8, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:44

    litografie, 28,3 x 20,6 cm, 5/10, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Helena Raabová

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:45

    suchá jehla, 19,7 x 14 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Portrét smutné ženy

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:46

    suchá jehla, 20. léta, 16 x 12 cm, sign. PD Václav Fiala, mimo tisk zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Autoportrét z 30. let

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:47

    suchá jehla, 14,8 x 11,5 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Merkur a Aeneas

    Položka č.: 1

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 20:00

    lept, 32,4 x 19,8 cm, LD značeno v desce W. Hollar, pasparta, rám, ilustrace jedné ze scén odehrávající se ve 4. knize Vergiliova slavného eposu Aeneis (cca 29-19 př. n. l.), který popisuje útěk trojského hrdiny Aenea z hořící Troje, jeho následné bloudění po moři a nakonec šťastné připlutí do Latia…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Fien Deurinck

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 19:06

    suchá jehla, 2017, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, autorský tisk

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Lukart

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 19:07

    suchá jehla, 2016, 12, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2016, autorský tisk

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Patrik Váverka

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 19:08

    suchá jehla, 2015, 12, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2015, č. XVI/XVIII

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Jack Van Peer

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 19:09

    suchá jehla, 2018, 12, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, autorský tisk

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Bohumil Krčmář

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 19:11

    suchá jehla, 2015, 12 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2015, č. VIII/XVI

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Xiao Yong

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 19:12

    suchá jehla, 2014, 11, 5 x 8, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Laura Liu

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 19:13

    suchá jehla, 2013, 11, 5 x 8, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2013, autorský tisk

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Zhang Tongqing

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 19:14

    suchá jehla, 2013, 12 x 9 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2013, autorský tisk

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris P. K.

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 19:15

    suchá jehla, 2015, 13, 5 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2015, č. XXI/XXX

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Dva roky

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 19:16

    suchá jehla, 2009, 14,5 x 10,4 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, č. 4/40, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)