• Markéta Králová

    Zrcadlo

    Položka č.: 233405

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:18

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Markéta Králová

    Začarovaný les

    Položka č.: 233406

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:19

    litografie, 18 x 14,1 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 8/20, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Krátký

    (1914-?)

    Portrétní náčrt

    Položka č.: 233407

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:20

    litografie, 1939, 20 x 16 cm, značeno na desce LD S. Krátký, grafický list z původního souboru dvaceti grafických listů Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně, vydalo SVUM jako členskou prémii na rok 1939

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Věra Krumphanzlová

    ExLibris

    Položka č.: 233408

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:21

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Vladimír Křepinský

    Hrad v Jinřichově Hradci z parku

    Položka č.: 233409

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:22

    olej, karton, 16,7 x 25,7 cm, sign. na zadní straně Vladimír Křepinský, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Křížek

    Karbaníci

    Položka č.: 233410

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:23

    akvarel, tuš, papír, 35,5 x 44,5 cm, sign. PD Jan Křížek, rám, vzadu popsáno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jan Křížek

    Karbaníci

    Položka č.: 233411

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:24

    akvarel, papír, 35,5 x 44,5 cm, sign. PD J. Křížek, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ludvík Kuba?

    Portrét muže v brýlích

    Položka č.: 233413

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:26

    olej, plátno, 30 x 24 cm, sign. PD LKuba, rám, malba místy poškozena, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ladislav Kuklík

    Pohyb a tvor I

    Položka č.: 233414

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:27

    lept, 1980, 49 x 59 cm, sign. DU L. Kuklík 1980, č. 45/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ladislav Kuklík

    Podzim

    Položka č.: 233415

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:28

    lept, 1980, 32,7 x 49 cm, sign. PD L. Kuklík 1980, č. 35/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ladislav Kuklík

    Akt (Ex libris L. Kuklík)

    Položka č.: 233416

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:29

    lept, akvatinta, 1998, 13 x 8 cm, sign. DU L. Kuklík 1998, č. 33/100, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice (PF 2003 restaurace Pelikán)

    Položka č.: 233417

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:30

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 233418

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:31

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Přehrada na Lipně

    Položka č.: 233419

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:32

    akvarel, papír, 1969, 28,5 x 62 cm, sign. LD Karel Kupka 69, rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Anna Langová

    (1995)

    Zelené kočičky

    Položka č.: 233420

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:33

    akryl, tuš, látka, 2018, 35 x 45 cm

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Anna Langová

    (1995)

    Opilý pejsek

    Položka č.: 233421

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:34

    akryl, látka, 2018, 40 x 55 cm

  • Anna Langová

    (1995)

    Domů

    Položka č.: 233422

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:35

    akryl, tuš, látka, 2018, 40 x 45 cm

  • Oldřich Lasák

    (1884-1968)

    K večeru

    Položka č.: 233423

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:36

    litografie, 1939, 13,5 x 20 cm, značeno na desce LD Lasák 39, grafický list z původního souboru dvaceti grafických listů Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně, vydalo SVUM jako členskou prémii na rok 1939, žák prof. Bukovce, B. Roubalíka a H. Schwaigera

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Otto Laube

    (1927)

    Zátiší se džbánem

    Položka č.: 233424

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:37

  • Vilma Lesková

    Květiny

    Položka č.: 233425

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:38

    tempera, papír, 1960, 43,5 x 30 cm, sign. PD Lesková 1960

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Kamil Lhoták

    Anička s modrou sukní

    Položka č.: 233426

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:39

    tuš, akvarel, papír, 1962, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 168, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Josef Liesler

    Dvojice

    Položka č.: 233427

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:40

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Josef Liesler

    Blackout

    Položka č.: 233428

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:41

    litografie, 1969, 52 x 42,5 cm, sign. PD Liesler 69, 70/75, při levém dolním okraji mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 233429

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:42

  • Josef Liesler

    Muž v kroji

    Položka č.: 233430

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:43

    pastel, akvarel, papír, 1956, 42 x 29 cm, sign. PU Liesler, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Liesler

    Děvče

    Položka č.: 233431

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:44

    pastel, akvarel, papír, 1956, 31 x 21,5 cm, sign. LU Liesler, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Chlapec

    Položka č.: 233432

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:45

    pastel, akvarel, papír, 1956, 42 x 29,5 cm, sign. LU Liesler, volně podle Ferenzyho, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Muž ve vestě

    Položka č.: 233433

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:46

    pastel, akvarel, papír, 1956, 42 x 29,5 cm, sign. PU Liesler, volně podle M. Minkacziho, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Jiří Lindovský

    Položka č.: 233434

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:47

    serigrafie, 2010, 69 x 49 cm, sign. PD J. Lindovský 2010, č. 81/100, žák prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

  • Ivana Lomová

    Gomera

    Položka č.: 233435

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 16:48

    originální litografie, 2018, 32,2 x 46,9 cm, sign. PD Ivana Lomová 2018, č. 10/100, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové