• Vladimír Cerha

    (1966)

    Dívka u stromu

    Položka č.: 238640

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:59

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Rám

    Položka č.: 238641

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:00

    olej, plátno, 2009, 80 x 71 cm, sign. PD Cerha V. 2009

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Sedící dívka

    Položka č.: 238642

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:01

    litografie, 30 x 20 cm, sign. PD Chlupáč M., žák prof. K. Štipla na UMPRUM v Praze, prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy, skupiny Máj, Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Komárek

    Koláž

    Položka č.: 238643

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:02

    koláž, 2013, 30,5 x 45,5 cm, sign. PD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Ivan Komárek

    Koláž

    Položka č.: 238644

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:03

    koláž, 2013, 31,5 x 45 cm, sign. LD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Ivana Lomová

    Série 6 ks litografií Cvičení

    Položka č.: 238645

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:04

    litografie, 2018, 9 x 13,1 cm, sign. PN/LN/UN Ivana Lomová , autorský tisk, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Šafránek

    Akt IV

    Položka č.: 238646

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:05

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ivan Kováčik

    Slimák cest

    Položka č.: 238647

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:06

    litografie, 1998, 15,8 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 1998, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

  • Ivan Kováčik

    Nerob z komára

    Položka č.: 238648

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:07

    papír, autorský ofset, kombinovaná technika, 2002, 33,8 x 25,8 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2002, č. 13/59

  • Ivan Kováčik

    Štyri dohody

    Položka č.: 238649

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:08

    papír, autorský ofset, kombinovaná technika, 2012, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2012, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Dnes se nekoupu

    Položka č.: 238650

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:09

    olej, plátno, 2016, 70 x 90 cm, sign. PD J. Spěváček 2016, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

    Odhadní cena: 23 000 - 26 000 Kč CZK

  • Ales Bask Hostomsky

    A Love Letter to St. Petersburgh, Florida

    Položka č.: 238651

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:10

    digitální tisk na archivním papíru (giclee print), 41,1 x 55,3 cm, sign. PD baSK, č. 55/75

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Ales Bask Hostomsky

    Primus

    Položka č.: 238652

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:11

    sítotisk na archivním papíru, 2013, 60,7 x 47,7 cm, sign. PD baSK, č.14/200

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Ales Bask Hostomsky

    So Hood

    Položka č.: 238653

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:12

    digitální tisk na archivním papíru (giclee print), 53,5 x 35,4 cm, sign. PD baSK, autorský tisk

  • Ales Bask Hostomsky

    The Feeling is Mutual

    Položka č.: 238654

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:13

    sítotisk na archivním papíru, 2007, 50,4 x 40,5 cm, sign. PD baSK, č. 88/100

  • Ales Bask Hostomsky

    Amazing Accounts

    Položka č.: 238655

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:14

    digitální tisk na archivním papíru (giclee print), 55,7 x 26,7 cm, sign. PD baSK, č. 41

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Ales Bask Hostomsky

    Ironman 3

    Položka č.: 238656

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:15

    digitální tisk na archivním papíru (giclee print), 58 x 25 cm, sign. PD baSK, autorský tisk

  • Michal Rapant

    (1986)

    Skoro bezhlavý jezdec "Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda" 04

    Položka č.: 238657

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:16

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Homunkulus

    Položka č.: 238658

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:17

    litografie, 2010, 40 x 32 cm, sign. PD I. Grimmich 10, č. 78/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Růžové horizonty událostí

    Položka č.: 238659

    Vyvolávací cena: 3.750 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:18

    Aktuální cena: 3.750 CZK (150 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Osamělý turbovírník na d horizontem událostí

    Položka č.: 238660

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:19

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Ant

    Položka č.: 238661

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:20

    airbrush, papír, 2011, 59,5 x 84 cm, sign. PD Lukasor 11, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Poslední hlava

    Položka č.: 238662

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:21

    litografie, 2012, 52,5 x 34 cm, sign. PD Igro Grimmich 12, č. 77/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Karel Scherzer

    Položka č.: 238663

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:22

    suchá jehla, 2011, 11,3 x 8,6 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Jiří Hruška

    Položka č.: 238664

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:23

    suchá jehla, 2013, 13,4 x 12,2 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, č. 116/120, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Rovně

    Položka č.: 238665

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:24

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ivan Kováčik

    Kurvosaurus

    Položka č.: 238666

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:25

    litografie, 2000, 59,5 x 43 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2000, č. 6/20

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Jaroslav Válek

    Zmrazky

    Položka č.: 238667

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:26

  • Petr Fiala

    (1968)

    Slon IX.

    Položka č.: 238668

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:27

    litografie, 2001, 80 x 56,5 cm, sign. PD P. Fiala 2001, č. 14/24, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Vanitas

    Položka č.: 238669

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 20:28

    litografie, 2006, 60 x 76 cm, sign. PD Fiala 2006, č. 6/27, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka