• Jana Reinerová

    Hamletův zámek Elsinor

    Položka č.: 228780

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:22

    litografie, 17,9 x 25,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Položka č.: 228852

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:24

    litografie, 1974, 12 x 17 cm, sign. DU Wielgus, lehce zašpiněný, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Trumpetista a Tanečníci

    Položka č.: 228894

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:26

    2x tužka, akvarel, pastel, papír, 10,3 x 18,7 a 19 x 10,5 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Znamení

    Položka č.: 228895

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:28

    3x tužka, tuš, papír, vše 8 x 12 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Opera v Sydney

    Položka č.: 229118

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:30

    serigrafie, 2011, 54 x 74 cm, sign. PD Matoušek, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jaroslav Válek

    Žluťásek černooký

    Položka č.: 229126

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:32

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Pavel Roučka

    Postava

    Položka č.: 229132

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:34

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na zimní vycházce

    Položka č.: 229163

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:36

    olej, plátno, 24 x 18,8 cm, při okrajích mírně otřepené plátno , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Návrh na Ex Libris Steimar Frant.

    Položka č.: 229942

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:38

    tempera, papír, 1943, 9 x 12 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1984)

    Sol lucet omnibus (PF 1971)

    Položka č.: 229944

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:40

    ocelorytina, 1971, 5,6 x 6,8 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, papír nepatrně pokrčený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1984)

    Sol lucet omnibus (PF 1980)

    Položka č.: 229945

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:42

    litografie, 1980, 5 x 7,5 cm, sign. DU J. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Havrani

    Položka č.: 229946

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:44

    mědirytina, 7 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Domek u cesty

    Položka č.: 229947

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:46

    mědirytina, 7,3 x 5,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zasněžené chalupy

    Položka č.: 229949

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:48

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Na cestě domů

    Položka č.: 229950

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:50

    mědirytina, 8,6 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Položka č.: 229957

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:52

    litografie, 1982, 18,5 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Pohled na hrad

    Položka č.: 229958

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:54

    litografie, 1982, 19,5 x 29,7 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Před hradem

    Položka č.: 229959

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:56

    litografie, 1982, 20 x 27,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Vesnice v krajině

    Položka č.: 229960

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 22:58

    litografie, 1982, 19,5 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Kamenný most

    Položka č.: 229961

    Plánované ukončení: 26. 06. 2019 23:00

    litografie, 1982, 20 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. K. Procházka

    Položka č.: 234861

    Vyvolávací cena: 560 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:02

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 15: Okraje Phlegetonu

    Položka č.: 234862

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:04

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 2: Vergilius utěšuje Danta

    Položka č.: 234863

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:06

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 20: Věštci a čarodějové

    Položka č.: 234864

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:08

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris J. H. Štěrby

    Položka č.: 234865

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:10

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Lípa u stavení

    Položka č.: 235023

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:12

    akvarel, papír, 33 x 33,3 cm, PD monogr. ŠA MA, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Položka č.: 235024

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:14

    uhel, akvarel, papír, 1933, 34 x 49,7 cm, sign. PD K. Votlučka 1933, rám, zažloutlý papír, na papíre skvrnky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Poslední dražitel: ID7025 Historie příhozu

    Stařec

    Položka č.: 235025

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:16

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Pavel Strnadel

    Zátiší s kloboukem

    Položka č.: 235026

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:18

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ulrych

    Selka

    Položka č.: 235027

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:20