• Ota Janeček

    Studie aktu

    Položka č.: 233356

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 18:52

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Alois Janeček - Pardubský

    (1894-1974)

    Horská krajina

    Položka č.: 233357

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 18:53

    olej, plátno, 56 x 69 cm, sign. LD A. Janeček - Pardubský, rám, malba mírně zašlá, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. A. Schumanna na Akademii v Mnichově

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Krajina na pobřeží

    Položka č.: 233358

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 18:54

    dřevoryt, 55,5 x 41,3 cm, rám, zlínský rodák, který se po studiích a mnoha zahraničních cestách (Káhira, Vídeň, Budapešť, Paříž) usadil v Rožnově pod Radhoštěm, kde spolu se svými sourozenci vedl od roku 1909 výtvarnou dílnu. Je významným propagátorem valašské lidové kultury a architektury, kterou m…

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Oldřich Jelínek

    Letectví

    Položka č.: 233359

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 18:55

    litografie, 42 x 25 cm, sign. PDTomáškovi Rufus Jelínek!, autorský tisk

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jan Jílek

    (1905-1982)

    Krajina v povodí Bečvy

    Položka č.: 233360

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 18:56

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Ellen Jilemnická

    Ruce

    Položka č.: 233361

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 18:57

    tuš, ruční papír, 1998, 42 x 58,5 cm, sign. PD Ellen Jil. 1998, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ellen Jilemnická

    Úzkost

    Položka č.: 233362

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 18:58

    tuš, papír, 2004, 62,5 x 45,3 cm, sign. PD Ellen Jil. 5.7.2004, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    Položka č.: 233364

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:00

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jana Julínková

    (1980)

    Položka č.: 233365

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:01

    olej, karton, 74,5 x 100 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na MU v Brně a Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Dívky

    Položka č.: 233366

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:02

    litografie, 1985, 43,2 x 42,5 cm, sign. DU Kadrnožka 85, 25/110, na zadní straně značeno autorským razítkem, při okraji mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Na Petříně

    Položka č.: 233367

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:03

    akvarel, papír, 15,3 x 13 cm, PD monogr. K., vzadu signováno Jiří Kalousek, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky a A. Pelce

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Oldřich Karel

    Jeřáb u cesty

    Položka č.: 233368

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:04

    akvarel, tuš, běloba, papír, 35 x 89 cm, sign. PD Oldřich Karel, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítku čfvu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani

    Položka č.: 233369

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:05

    litografie, 1998, 39 x 27 cm, sign. PD O. Karlíková 98, č. 76/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Loďky pod Karlovým mostem

    Položka č.: 233370

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:06

    litografie, 1956, 20,7 x 27 cm, sign. PD L. J. Kašpar 1956, č. 1/50, lehce zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, na , žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Klimeš (Kozina)

    (1881-1949)

    Bříza

    Položka č.: 233371

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:07

    lept, 42,5 x 27 cm, sign. PD Kozina, Antikvariát Dlážděná, absolvent akademie ve Stuttgartu, žák prof. F. Klimeše

  • Peter Klúčik

    Stroj s rameny

    Položka č.: 233372

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:08

    lept, 1985, 10,5 x 14 cm, sign. PD P. Klúčik 85, rám, č. 14/50, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenie grafikov G bod

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • O. Knotek

    Moře

    Položka č.: 233373

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:09

    olej, plátno, 70 x 94 cm, sign. PD O. Knotek, rám, zkrakelováno

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Aleš Knotek

    Položka č.: 233374

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:10

    litografie, 2008, 30 x 25 cm, sign. PD ALeš Knotek, autorský tisk, studium VUT v Brně, AVU v Praze, zakládající člen umělecké skupiny Tunel, člen skupiny Torzo a SVU Mánes

  • Aleš Knotek

    Položka č.: 233375

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:11

    litografie, 2006, 14,8 x 17,1 cm, sign. PD Aleš Knotek, autorský tisk, studium VUT v Brně, AVU v Praze, zakládající člen umělecké skupiny Tunel, člen skupiny Torzo a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jaromír Knotek

    V zamyšlení

    Položka č.: 233376

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:12

    lept, akvatinta, 32,5 x 24,7 cm, sign. PD J. Knotek, č. 2/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ruth Kohler

    Barevná kompozice I

    Položka č.: 233377

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:13

    litografie, 43 x 35 cm, sign. PD Kohler, autorský tisk

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Ruth Kohler

    Barevná kompozice II

    Položka č.: 233378

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:14

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD Kohler, č. 57/120

  • Ruth Kohler

    Barevná kompozice III

    Položka č.: 233379

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:15

    litografie, 75 x 53,5 cm, sign. PD Kohler, č. 6/60 B

  • Irina Kohoutova- Przebinova

    Ptáček

    Položka č.: 233380

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:16

    olej, lepenka, 1984, 68 x 66 cm, sign. PD Przebinova 84, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Kathe Kollwitz

    (1867-1945)

    Studie hlavy

    Položka č.: 233381

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:17

    světlotisk, 27 x 23 cm, LD razítko: Ze sbírky sochaře Jašky, vzadu razítko ER, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Koluch

    (1894-?)

    Karpatská vesnice

    Položka č.: 233382

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:18

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Vladimír Komárek

    Čepice

    Položka č.: 233383

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:19

    dřevoryt, 18 x 38, 5 cm, sign. DU V. Komárek, horní rohy zašpiněny od zbytků lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Ivan Komárek

    Položka č.: 233384

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:20

    litografie, 54 x 75,5 cm, sign. PD I Komárek, č. 53/120, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Vladimír Komárek

    Kniha

    Položka č.: 233385

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:21

    suchá jehla, 37,7 x 28,9 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 233386

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 19:22

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)