• Otto Matoušek

    Jihočeské postavy

    Položka č.: 235886

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:45

    5x dřevořez, 1940, vše sign. PD OMatoušek, vydalo Sdružení jihočeských výtvarníků, 1940 ve 260 výtiscích, z nichž 120 neprodejných - členské prémie, tento má č. 40, obálka poškozena, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zaklad…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Ludwig Lange

    (1808-1868)

    Praha Valdštejnský palác

    Položka č.: 235887

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:46

    ocelorytina, 12 x 17 cm, rám

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Neznámý autor (Čína)

    Koně

    Položka č.: 235888

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:47

    tradiční čínská vystřihovánka, 20,5 x 105 cm, poškozeno

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Zjevení svatého Jana

    Položka č.: 235889

    Vyvolávací cena: 8.900 CZK (356 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:48

    bibliofilie, 7x grafický list, 1998, 29 x 19,5 cm, autorský tisk, náklad 100 číslovaných výtisků, edice BIBLOS, svazek 9, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukl…

    Aktuální cena: 8.900 CZK (356 €)

  • Leopold Parma

    (1891-1968)

    M. Jahn: Bezkydy (horská lyrika)

    Položka č.: 235890

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:49

    bibliofilie, 23,7 x 16,4 cm, člen Koliby a Moravského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Jakub Deml

    Šlépěje, svazek IX.

    Položka č.: 235891

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:50

    bibliofilie, 1925, 16,5 x 12 cm

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • August C. Haun

    (1815-1894)

    Klášter sedlecký

    Položka č.: 235892

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:51

    litografie, 19 x 17 cm, značeno na desce LD Haun, rám, poškozeno, skvrny na papíře, politý papír

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Chalupy

    Položka č.: 230127

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:00

    olej, plátno, 58 x 64 cm, sign. PD JT Blažek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jiří Brázda

    Konvolut dvou exlibris

    Položka č.: 237312

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:01

    2x lept, akvatinta, 1994, 2003, 13,7 x 9,2 a 9,7 x 7,8 cm, oba signovány, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Vzhůru

    Položka č.: 237316

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:02

    suchá jehla, 1998, 12 x 9 cm, sign. DU F. Burant 1998, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Paseka a buky na podzim pod Devíti Skalami

    Položka č.: 219975

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:03

    olej, plátno, 1941, 49 x 70 cm, sign. PD J. Bureš 1941, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Vladimír Cidlinský

    V zahradě za svítání

    Položka č.: 237282

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Kompozice v modrém

    Položka č.: 237281

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:05

    monotyp, 62,2 x 44,5 cm, sign. DU V. Cidlinský, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Autoportrét

    Položka č.: 237372

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:06

    tuš, papír, 28,3 x 20 cm, sign. DU Milena Dvořáková, při okrajích mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Emil Frei

    (1882-1955)

    Alpská krajina

    Položka č.: 230247

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:07

    olej, plátno, 47,5 x 67,5 cm, sign. PD E. frei, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ota Holas

    (1910-1990)

    Důl Petr Cingr v Ostravě

    Položka č.: 216948

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:08

    litografie, 1959, 32,3 x 50,7 cm, sign. PD Holas 59, s věnováním: Milému příteli s. B. Slavíkovi z celého srdce věnuje Holas. Praha 4. X. 1959., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení výtvarných umělců slezsk…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 237311

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:09

    lept, akvatinta, 1998, 11 x 8,5 cm, sign. PD Istler 98, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 237310

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:10

    lept, akvatinta, 1998, 12 x 8,7 cm, sign. PD Istler 98, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Pařát

    Položka č.: 237308

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:11

    suchá jehla, 1996, 16,1 x 10,8 cm, sign. PD Klápště 96, 52/150, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Krejčík

    Na huti

    Položka č.: 216934

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:12

    tuš, akvarel, papír, 24,4 x 16,3 cm, monog. DU K., na zadní straně značeno razítkem Reálného gymnasia v Praze II., Truhlářská, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Položka č.: 237297

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:13

    kamenorytina, 6 x 7 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Postava muže

    Položka č.: 237296

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:14

    kamenorytina, 16,5 x 10,5 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Zdeněk Majzner

    Otisky fosilií III

    Položka č.: 237325

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:15

    lept, 1968, 8 x 7 cm, sign. PD Z. Majzner 68, 22251, v dolní části popis autora, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Majzner

    Otisky fosilií II

    Položka č.: 237324

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:16

    lept, 1968, 10 x 7,5 cm, sign. PD Z. Majzner 68, 26/80, v dolní části popis autora, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Majzner

    Otisky fosilií I

    Položka č.: 237323

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:17

    lept, 1968, 12,5 x 9,8 cm, sign. PD Z. Majzner 68, 19/50, v dolní části popis autora, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Michl

    (1899-198?)

    Krajina II.

    Položka č.: 233454

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:18

    olej, karton, 33,5 x 48,5 cm, sign. PD J. Michl, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Michl

    (1899-198?)

    Krajina I.

    Položka č.: 233453

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:19

    olej, karton, 34,5 x 49 cm, sign. LD J. Michl, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. F. Šimona a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Položka č.: 237355

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:20

    litografie, 1987, 30 x 42 cm, sign. PD nečitelně 87, 27/49, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Skupina žen II.

    Položka č.: 237411

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:21

    tempera, běloba, tuš, karton, 33 x 32 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Skupina žen

    Položka č.: 237410

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:22

    tempera, běloba, tuš, karton, 32 x 33 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)