Portréty

  • Aleša Vaic

    (1920)

    Antonín Dvořák

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:30

    suchá jehla, 36,7 x 23,7 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Aleša Vaic

    (1920)

    Bedřich Smetana

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:31

    suchá jehla, 36,8 x 24 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Aleša Vaic

    (1920)

    Franz Liszt

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:32

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Max Švabinský

    Josef Mánes

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:33

    tisk, 19,2 x 29 cm, značeno LD M Švabinský, ušpiněný a pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Max Švabinský

    Jaroslav Hilberton

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:34

    tisk, 1901, 23 x 19 cm, sign. DU na kameni M. Švabinský, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Max Švabinský

    Studie k Palackému

    Položka č.: 59

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:35

    litografie, 26 x 21 cm, sign. PD Mšvabinský, Palacký zachycen v Malči 1865, nalepeno na papíru, při spodním okraji natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Max Švabinský

    Mikoláš Aleš

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:36

    hlubotisk, 1908, 31,5 x 27,3 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1909, zažloutlý papír, PU natržený papír cca 1 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Max Švabinský

    Mikoláš Aleš

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:37

    hlubotisk, 1908, 31,5 x 27,3 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1909, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Max Švabinský

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:38

    heliogravura, 1907, 32,5 x 27,5 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1910, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    A Monsieur William Ritter

    Položka č.: 74

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:39

    lept, 1908, 15,5 x 14 cm, sign. PD V. Stretti 1908, při okrajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hol…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Mario Stretti

    (1878-1957)

    Prof. Hlava

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:40

    litografie, 1942, 27,5 x 19,8 cm, sign. LD Mario Stretti, při okrajích mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Jaromír Stretti-Zamponi

    Položka č.: 55

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:41

    litografie, 1942, 22 x 15 cm, sign. PD Viktor Stretti, II. Stav, PD věnování, ohnutý pravý spodní roh papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluza…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Autoportrét

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:42

    litografie, 1941, 16 x 13 cm, sign. PD Viktor Stretti, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Autoportrét Václava Součka

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:43

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Můj tatínek - Michal Skrbek

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:44

    lept, 1930, 35,3 x 25,3 cm, sign. PD JAroslav Skrbek 1930, LD popsáno autorem: Můj tatínek Michal Skrbek doma ve Vysokém nad Jizerou, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Matka na naší zahradě - Anna Skrbková

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:45

    lept, 1930, 33,5 x 24,5 cm, sign. PD JAroslav Skrbek 1930, DU popsáno autorem: Moje maminka Anna Skrbková doma na naší zahradě ve Vysokém nad Jizerou, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Autoportrét

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:46

    lept, 1914, 15,7 x 11,5 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Generální konzul Jan Šeba

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:47

    suchá jehla, 1922, 28,8 x 18,8 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 922, Du popsáno: generální konzul Jan Šeba v Hamburku v.r. 1922. Pozdější vyslanec v Bukurešti a v Číně. Studie tužkou kreslena za mé návštěvy v Hamburku 1922 na gen. Konzulátě., antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. …

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Učitel Emil Pelunka

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:48

    suchá jehla, 1913, 26,5 x 20,5 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 913, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Tatínek (Mivhal Skrbek)

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:49

    lept, 1914, 8,3 x 6,2 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 914, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Jan Hus dle L. Šalouna

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:50

    lept, 1920, 13,3 x 8,7 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1920, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Panajotová - pozdější choť L. Skrbka

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:51

    suchá jehla, 1914, 34 x 26 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1914, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Portrét

    Položka č.: 75

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:52

    lept, 27 x 22 cm, sign. PD V. Silovský, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Autoportrét

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:53

    suchá jehla, 14,8 x 11 cm, sign. PD V. Silovský, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladislav Röhling

    (1879-1949)

    Portrét muže

    Položka č.: 71

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:54

    lept, 1911, 33 x 28,2 cm, sign. LD V. Röhling, DU věnování: V úctě a oddanostoi MUDr. Frantovi, na zadní straně lept V. Röhlinga, Dáma v křesle, poškozeno, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladislav Röhling

    (1879-1949)

    Alois Jirásek

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:55

    lept, 12,2 x 7,3 cm, sign. PD V. Röhling, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladislav Röhling

    (1879-1949)

    Alfons Mucha

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:56

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladislav Röhling

    (1879-1949)

    Alfons Mucha

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:57

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • A. H. Payne

    (1812-1902)

    Beethoven

    Položka č.: 73

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:58

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. H. Payne

    (1812-1902)

    Mozart

    Položka č.: 72

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:59

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)