• Jaroslav Válek

    (1954)

    Otvírák na lahve drak

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:30

    kovaná ocel, délka 19 cm cm, značeno JV, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Vážka

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:31

    reliéfní grafika, 2003, 18 x 25 cm, sign. PD J.Válek 03, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Trávy

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:32

    reliéfní grafika, 2001, 24 x 21 cm, sign. PD J. Válek 01, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Rákosí

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:33

    tisk z výšky, 2003, 19,5 x 27,5 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Zmrazky

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:34

    monotyp, 2002, 25 x 23 cm, sign. vzadu J. Válek 2002, rám, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Kompozice I.

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:35

    monotyp, 2002, 34 x 26,5 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Had

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:36

    slepotisk, 2000, 22 x 22,5 cm, sign. PD J. Válek 00, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:00

    litografie, 2005, 10 x 5,8 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2016

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:01

    litografie, 2016, 21 x 10,5 cm, sign. LD A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2015

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:02

    litografie, 2015, 21 x 10,5 cm, sign. PD A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2012

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:03

    litografie, 2012, 21 x 10,5 cm, sign. PD A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Dvojice (PF 2002)

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:04

    litografie, 2001, 16 x 6,5 cm, sign. DU OKulhánek 2001, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Dívka s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:05

    litografie, 2005, 9,7 x 4,5 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Postavy na periferii

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 4.100 CZK (164 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:06

    litografie, 1980, 28 x 20 cm, sign. PD F. Gross, autorský tisk, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Čechová

    (1925)

    Na procházce

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:07

    litografie, 50,5 x 60,8 cm, sign. PD Olga Čechová, autorský tisk, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klára Trnková

    (1949)

    Divka v okně

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:08

    litografie, 1985, 47 x 32,5 cm, sign. PD Klára Trnková 85, autorský tisk, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Lehátko

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:09

    litografie, 54 x 38 cm, sign. PD Tomáš Bím, použito jako pozvánka na výstavu Tomáš Bím, okresní muzeum Plzeň, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Novák

    (1947)

    Postavy

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:10

    litografie, 1989, 44,5 x 33,3 cm, sign. DU Vladimír Novák, autorský tisk, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Novák

    (1947)

    Postava v červené ploše

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:11

    litografie, 1989, 59,5 x 42,5 cm, sign. DU Vladimír Novák, autorský tisk, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Novák

    (1947)

    Postavy v zelené ploše

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:12

    litografie, 1989, 48,7 x 38 cm, sign. DU Vladimír Novák, autorský tisk, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Natus Šalamounová

    (1936)

    Dámy se svícnem

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:13

    litografie, 1985, 37,8 x 32,3 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Natus Šalamounová

    (1936)

    Dům v noci

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:14

    litografie, 1979, 43 x 32,3 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová, autorský tisk

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Natus Šalamounová

    (1936)

    Dámy se svícnem

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:15

    litografie, 1985, 37,8 x 32,3 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Natus Šalamounová

    (1936)

    Tři ženy

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:16

    litografie, 1980, 32 x 26,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Natus Šalamounová

    (1936)

    Manéž se lvem

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:17

    litografie, 1990, 55,7 x 39 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Natus Šalamounová

    (1936)

    Kytice

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:18

    litografie, 1976, 44,3 x 31,2 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Natus Šalamounová

    (1936)

    Hostina

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:19

    litografie, 1977, 41 x 27 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Natus Šalamounová

    (1936)

    Loutky

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:20

    litografie, 1991, 48,5 x 33 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Požehnání

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:21

    litografie, 47,8 x 45,5 cm, sign. DU O. Jelínek, autorský tisk, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šalamoun

    (1935)

    Sv. Jeroným

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:22

    litografie, 1981, 29,6 x 40,9 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 81, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook