-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Argó
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:21
dřevoryt, 3 x 4 cm, sign. DU Zd. Mézl, PF 1976 Jindra a Karel Hejných, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Óda na marnost
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:20
tisk, akvarel, 2013, 9 x 9,5 cm, sign. Zdeněk Mézl 2014, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Hippokratův luk
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:18
dřevoryt, 5,5 x 4 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Královna
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:17
dřevoryt, 7 x 4 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Muž s knírem
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:13
dřevoryt, 7,5 x 4,5 cm, sign. DU Zd. Mézl, Exlibris Ing. J. Háček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Žena
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:12
dřevoryt, 6,6 x 4,5 cm, sign. DU Zd. Mézl, Exlibris Ing. J. Háček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Mlýn
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:51
dřevoryt, 6,5 x 6 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
V láhvi
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:19
dřevoryt, 9 x 6 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Pax 1982 Marie a Václav Grégrovi
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:16
dřevoryt, 1982, 5,5 x 7,3 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Ženská dominance
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:10
dřevoryt, 10,5 x 5,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Na pláži
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:07
dřevoryt, 1984, 9,3 x 7,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, PF 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Lustr
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:05
ručně kolorovaný dřevoryt, 11,2 x 7 cm, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Loď
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:04
dřevoryt, 8 x 8 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Pohostinnost
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:03
dřevoryt, 6,5 x 8,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Tři bohyně
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:53
dřevoryt, 6, 7 x 5, 2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Schola Ludus
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:50
dřevoryt, 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Souboj
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:48
dřevoryt, 1983, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, PF 1984 Karel a Jindra Hejných, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Zátiší s brašnou
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:47
dřevoryt, 10,5 x 8,7 cm, sign. DU Zd. Mézl, Exlibris Dr. Vladimír Tichý, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Aequalitas Fraternitas
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:14
dřevoryt, 10 x 6 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Plodný mnich
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:30
dřevoryt, 8,3 x 5,7 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Námořník
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:15
dřevoryt, 11,4 x 3,7 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Vavřín
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:58
dřevoryt, 9,5 x 8,5 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Chyceni v síti
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:49
dřevoryt, 10 x 10,5 cm, Exlibris J. Souverein, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Flora
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:02
dřevoryt, 10 x 6,3 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Jinoch
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:01
dřevoryt, 9 x 5,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Familia Kaizl Ex Kriminalibus
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:00
dřevoryt, 12 x 6,7 cm, sign. LD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Strážkyně věže
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:32
dřevoryt, 11,8 x 6 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Novomanželé
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:31
dřevoryt, 11,5 x 7 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Gaia
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:57
dřevoryt, 12,5 x 7 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Zdař Bůh! Glück auf!
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:54
dřevoryt, 11, 2 x 8 cm, sign. dole Zd. Mézl, zezadu PF 1986, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO