Květa Hamsíková

(1921)

  • Květa Hamsíková

    (1921)

    Položka č.: 1379

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:46

    lept, 1969, 26 x 19,6 cm, sign. PD Hamsíková 69, č. 12/15, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, lehce zažloutlý, uprostřed přeložený papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)