J. Baabel

  • J. Baabel

    Kořeny

    Položka č.: 608

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:03

    dřevoryt, 18,3 x 15,8 cm, sign. PD J. Baabel, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)