Andy Warhol

(1928-1987)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Judy Garland

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 15:06

    chromogenic print, 32,8 x 32,7 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 82/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Interview Magazine November 1981

    Položka č.: 1047

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 12:14

    časopis s podpisem, 1981, 43,3 x 27,7 cm, sign. na obálce Andy Warhol, přiložen certifikát autenticity z 5.9.2017 Ankatex di Dab Teodor, Modena, Itálie s razítkem a podpisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Interview Magazine July 1980

    Položka č.: 1046

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 12:13

    časopis s podpisem, 1980, 43,5 x 27,8 cm, sign. na obálce Andy Warhol, přiložen certifikát autenticity z 5.9.2017 Ankatex di Dab Teodor, Modena, Itálie s razítkem a podpisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mick Jagger

    Položka č.: 1418

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:49

    tisk, 84 x 56,3 cm, značeno PD v tisku Andy Warhol, tisk MUMOK Stiftung Ludwig, VBK Wien 2010, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Campbells Tomato Soup Shopping Bag

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 11. 2018 15:00

    serigrafie, 1966, 60 x 42,5 cm, značeno dole v tisku Andy Warhol Institute of Contemporary Art Boston October 1966, dole razítko Guild paper products co. (…) Bronx 59 N. Y., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Jean Cocteau

    Položka č.: 562

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:00

    chromogenic print, 40,8 x 30,8 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 11/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Querelle

    Položka č.: 561

    chromogenic print, 33 x 33 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 99/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York, antiqari.at Radhošťská

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Erotický motiv

    Položka č.: 560

    chromogenic print, 42,3 x 31,7 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 59/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York, antiqari.at Radhošťská

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Položka č.: 559

    chromogenic print, 37,2 x 28,8 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 20/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York, antiqari.at Radhošťská

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mao Ce-tung

    Položka č.: 558

    chromogenic print, 33,3 x 33,3 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 94/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Kimiko

    Položka č.: 556

    chromogenic print, 35,6 x 32,5 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 18/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York, antiqari.at Radhošťská

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Marcia Weisman

    Položka č.: 555

    chromogenic print, 40 x 32,5 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 33/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York, antiqari.at Radhošťská

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Martha Graham

    Položka č.: 554

    chromogenic print, 32 x 31,8 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 22/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Judy Garland

    Položka č.: 551

    chromogenic print, 36,6 x 32,5 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 91/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York, antiqari.at Radhošťská

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Marx Brothers

    Položka č.: 550

    chromogenic print, 39,8 x 31,7 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 56/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York, antiqari.at Radhošťská

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mao Tse Tung

    Položka č.: 547

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    10x serigrafie, 60 x 60 cm, vše značeno PD v tisku Andy Warhol, 1680/2400, vše na zadní straně razítko CMOA Carnegie Museum of Art, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mao Yellow

    Položka č.: 236500

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 16:14

    serigrafie na museum board, 89,7 x 74,9 cm, na zadní straně razítko: published by Sunday B. Morning a razítko: fill in your own signature, pozdější tisk, přiložen certifikát pravosti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mao Ce-tung

    Položka č.: 233039

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2019 20:18

    chromogenic print, 33,9 x 34 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 60/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York, antiqari.at Radhošťská